FriendFace – the diseased face of friendship!

 

FriendFace to oczywiście w pełni fikcyjny serwis społecznościowy wymyślony na potrzeby serialu IT Crowd. Ale reklamówka jest genialna :) Cały odcinek s03e05 jest dedykowany wszystkim fanom Facebooka, Naszej-Klasy i innych tego typu pożeraczy czasu.

Najlepszą połowę można znaleźć na YouTube – http://pl.youtube.com/watch?v=nDLImFSDUJ8 – umieszczanie filmu na zewnętrznych stronach zostało niestety zablokowane.

Wpis opublikowany 28 grudnia 2008
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: ciekawostki, internet, rotfl, video, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "FriendFace – the diseased face of friendship!"

  1. Wszystkie odcinki IT Crowd sa genialne, podobnie jak ten. Pokazuje całą prawdę o naszych serwisach sposłecznościowych typu NK.
    Pozdrawiam!

    Agressiva, niedziela, 4 Sty 2009 #

    • Przecież nie o to chodzi, ze to są złe portale społecznościowe-tylko o to w jaki sposób są wykorzystywane. Osobiście uważam, że to świetne pomysły. A odcinek The IT Crowd właśnie o tym, mówi i pokazuje -aż abstrakcyjnie czytelnie- jak to wykorzystujemy.

      Pestka, czwartek, 3 Cze 2010 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów