Reklama na blogu

Blog istnieje od 2005 roku, stale zwiększa się liczba jego stałych i aktywnych czytelników. Tu udostępniam statystyki.

Blog jest czytany przez osoby zainteresowane nowymi technologiami, branżą IT, GSM, gadżetami, usługami „webowymi”, usługami firmy Google, blogami i blogosferą…

Taki blog to możliwość przeprowadzenia bardzo różnorodnych form promocji. Poniżej wymieniam kilka ciekawych, ale jestem otwarty na różne promocje. Najważniejsze żeby dana forma promocji była wartościowa dla czytelników, dopasowana do tematyki serwisu, nieinwazyjna i pozwalała mi, jako blogerowi, zachować pełną wolność w wyrażaniu opinii na temat opisywanego produktu.

Testy sprzętu

Testuję i recenzuję na blogu telefony, komputery i inne gadżety – zarówno te kupione przez siebie, jak i otrzymane do testów. Testy charakteryzują się dużą interakcją z czytelnikami – mogą zgłaszać swoje propozycje elementów do sprawdzenia i dyskutować w komentarzach pod tekstami. Dzięki temu teksty są pozytywnie oceniane przez czytelników.

Konkursy

Ciekawą formą promocji są również konkursy, w których można wygrać zaproszenia na konferencje i inne wydarzenia, próbki produktów czy testowane wcześniej sprzęty.

Reklamy graficzne

Przyjmuję na blogu również tradycyjne, graficzne reklamy. Poniższy screen przedstawia przykładowe miejsca i formaty reklam, które aktualnie są używane na blogu. Istnieje możliwość umieszczenia reklamy w innych formatach i miejscach.

Reklama na blogu

Istnieje możliwość umieszczenia reklamy tylko przy konkretnych wpisach, wpisach należących tylko do wybranej kategorii, tagu itp.

Zainteresowanych reklamą zapraszam do kontaktu.

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów