Startup Bootcamp (video)

 

Startup Bootcamp

12 października na Massachusetts Institute of Technology (MIT) odbyła się konferencja Startup Bootcamp. Przedsiębiorcy, założyciele firm, startupowcy, absolwenci MIT, opowiadają o swoich projektach. Może nic oryginalnego jeśli chodzi o zamysł, ale zawsze się trafi kilka ciekawych wystąpień.

W dalszej części wpisu cztery wystąpienia, które mi przypadły do gustu. Początkowo były tylko cztery, ale dorzucam jeszcze kolejne, które uważam za warte obejrzenia.

Alexis Ohanian, Reddit

Drew Houston, Dropbox

Kyle Vogt, Justin.tv

Adam Smith, Xobni

„Shake the friends tree and see who falls down”.

Dharmesh Shah, HubSpot & OnStartups

Dan Bricklin

To jest dopiero ciekawa prezentacja. W 1979 roku (tak, 30 lat temu) Dan współtworzył pierwszy program typu arkusz kalkulacyjny – VisiCalc. Zderzenie tamtej rzeczywistości z naszymi Web-2.0-wymi czasami – ciekawe.

Więcej nagrań

Więcej nagrań, wraz z dokładną listą prelegentów, na oficjalnej stronie imprezy. Wszystkie nagrania w HD można też znaleźć na na oficjalnym kanale na YouTube.

Wpis opublikowany 28 listopada 2009
Tagi: , , , , ,
Kategorie: ciekawostki, internet, startupday, video, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Startup Bootcamp (video)"

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów