F1Android – Live Timing w telefonie

 

F1Android.com Live Timing

Maniacy Formuły 1 mogą w tym sezonie śledzić wszystkie wyniki dzięki oficjalnej stronie dla urządzeń mobilnych mobile.formula1.com oraz aplikacji live timing dla smartphone’ów. FOA przygotowała aplikacje wyłącznie dla iPhone’a i telefonów z Javą. A my, posiadacze telefonów z Androidem, znowu zostawieni na lodzie. Ale od czego jest prywatna inicjatywa?

F1 Android Live Timing Mobile

Pojawił się projekt, dzięki któremu mamy dostęp do Live Timing wprost z naszych telefonów – F1Android.com. Potrzebujemy do tego normalnego konta z serwisu formula1.com.

Screenshot zrobiony podczas dzisiejszych kwalifikacji do GP Malezji. Widzimy na nim standardowo czasy przejazdów zawodników z poszczególnych sektorów oraz czasy poszczególnych etapów czasówki. Podczas wyścigu dochodzą różnice czasowe pomiędzy zawodnikami oraz informacje o zjeździe na wymianę opon. Informacje są oczywiście odświeżane automatycznie.

Aplikacja jest już dostępna w Android Market, do pobrania za darmo:

F1 Android Download

» Zobacz dodatkowe ilustracje do wpisu «

 

Wpis opublikowany 3 kwietnia 2010
Tagi: , , , ,
Kategorie: android, ciekawostki, internet, miniblog, software, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "F1Android – Live Timing w telefonie"

  1. „F1Android project has been canceled as a request of Formula One Management Ltd”

    Długośmy się nie nacieszyli niestety.

    Seski, niedziela, 1 Sie 2010 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów