DI: Google Phone: Pracownicy Google mogli go dostać

 

Google Phone - Nexus One

Smartfon od Google prawdopodobnie istnieje i jest testowany przez pracowników kalifornijskiej firmy. Informacje o tym gadżecie pojawiły się najpierw na Twitterze, we wpisach osób związanych z firmą. Później na oficjalnym blogu Google ukazała się informacja o wewnętrznych testach nowego urządzenia.

W sumie stwierdzenia „prawdopodobnie istnieje” i „mogli dostać” są prawdziwe. Oficjalny komunikat zwiększył to prawdopodobieństwo do 1.

No dobra, śmiechy śmiechami. Czekam na potwierdzoną specyfikację tego ustrojstwa. I oficjalną ofertę z cenami. Prawda, że jeszcze nie rozgryzłem w pełni HTC Magic, ale ten 1GHz procesor SnapDragon mnie intryguje. 1GHz Qualcomm w telefonie, 1.66GHz Intel (Atom) w komputerze. Różnica się strasznie szybko zaciera…

Wpis opublikowany 15 grudnia 2009
Tagi: , , , , ,
Kategorie: android, google, internet, miniblog

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "DI: Google Phone: Pracownicy Google mogli go dostać"

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów