Akademia Social Media w Trójmieście

 

Pamiętacie projekt FastPR, o którym pisałem jesienią ubiegłego roku? Stojąca za nim firma Personal PR z Gdańska właśnie rusza z nowym projektem skierowanym do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu social media, aby zastosować je we własnych firmach.

Akademia Social Media rusza już 13 czerwca br. Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Kolejne spotkania w formie warsztatów i wykładów będą odbywały się raz w miesiącu.

Wśród prelegentów kilka ciekawych nazwisk, m.in.: Natalia Hatalska, Anna Pogorzelska i Filip Cieślak z Wirtualnej Polski, Rafał Janik z Redefine, specjaliści z firm Internet Research Center, Brand24, Netsprint, 8fish czy Agencji Personal PR. Zajęcia na jednej edycji poprowadzi również niejaki Tomasz Topa.

Zagadnienia poruszane na kolejnych spotkaniach:

Spotkania w ramach cyklu Akademii Social Media obywać się będą raz w miesiącu i potrwają maksymalnie cztery godziny. Podczas pierwszego spotkania uczestnicy poznają możliwości oferowane przez media społecznościowe. Na kolejnych szkoleniach zostaną przedstawione poszczególne narzędzia i sposoby integracji różnych kanałów komunikacji. Ja postaram się pokazać blogosferę. Następne szkolenia będą poświęcone budowaniu strategii oraz maksymalizacji skuteczności, a także sytuacjom kryzysowym. Na koniec cyklu
zaplanowano zajęcia na poziomie zaawansowanym, które obejmą działania niestandardowe, reklamę i aplikacje, a także mierzenie zasięgu i skuteczności działań.

 • 13 czerwca 2011 – Jak odnaleźć się w dżungli social media?
 • 20 czerwca 2011 – Sprawy techniczne, czyli jak zacząć?
 • wrzesień 2011 – Social media szerzej, czyli blogosfera
 • październik 2011 – Czas na strategię
 • listopad 2011 – Zwiększanie skuteczności, czyli social PR
 • 5 grudnia 2011 – Wyjdźmy poza schematy, czyli niestandardowe kampanie
 • styczeń 2011 – Dobra zabawa, czyli aplikacje i dodatkowe wsparcie
 • luty 2011 – Mierzenie zasięgu i skuteczności działań

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie akademiasocialmedia.pl.

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 380 PLN netto od osoby. Kombinuję jak by tu załatwić jakieś zaproszenia dla czytelników ;)

Wpis opublikowany 18 maja 2011
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: ciekawostki, internet, konferencje, marketing, offline, prywata, reklama, social media, trójmiasto, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Akademia Social Media w Trójmieście"

 1. No właśnie. Ja chętnie bym jakieś zapro przyjął :) Toć opiszę na Ittechu więc wymierna korzyść chyba dla firmy :) No i Ciebie w akcji chciałbym ujrzeć :)

  Autor komentarza, środa, 18 maj 2011 #

 2. Kombinuj Tomasz, kombinuj… liczę na Ciebie ;)

  Autor komentarza, środa, 18 maj 2011 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów