Wygraj bezpłatne zaproszenie na ostatnią Akademię Social Media

 

Jak ten czas szybko leci… wydawać by się mogło, że dopiero co pisałem o nowym cyklu szkoleń w Trójmieście, czyli Akademii Social Media, a tu już zaraz ostatnie spotkanie z tej serii.

ASM#8 poświęcona monitorowaniu i mierzeniu zasięgu w SM już 27 lutego, a od dzisiaj mam dla Was mały konkurs, w którym do wygrania jest bezpłatne zaproszenie na to szkolenie.

Zadanie proste: napisz w komentarzu do tego wpisu jakie korzyści może osiągnąć firma monitorując internet, a szczególnie social media?

Czas na opublikowanie swojej odpowiedzi: do południa w piątek 17 lutego. Najciekawszą wypowiedź wybierze przedstawiciel firmy Personal PR, która organizuje Akademię Social Media. Wartość takiego zaproszenia to 279 zł netto.

Wpis opublikowany 13 lutego 2012
Tagi: , , , ,
Kategorie: internet, konkursy, marketing, media, social media, trójmiasto, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Wygraj bezpłatne zaproszenie na ostatnią Akademię Social Media"

  1. Korzyści płynących z monitorowania social media jest wiele. Oprócz oczywistych, takich jak sprawdzenie efektywności naszych kampanii (reklamowych, pr, social media), pozwala na badanie zaufania do marki, poziomu zaangażowania, zasięgu. Dzięki temu wiemy, czy modyfikować, czy kontynuuować obrane strategie. Monitorowanie social media to także obserwacja konkurencji, a więc nauka – czy to na błędach, czy na sukcesach innych. Również poznawanie trendów panujących w danym momencie w Internecie/social media może dać dużo korzyści – jesteśmy obeznani z aktualnie ważnymi dla Internautów tematami, wiemy np. jakie „virale” rozpalają wyobraźnię i poruszają do dyskusji. Poznajemy potencjalnego odbiorcę. To pozwala na jak najlepsze przygotowanie naszych kampanii i zwiększa szansę powodzenia.

    Autor komentarza, czwartek, 16 lut 2012 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów