W Warszawie będzie „taka konferencja rze muwie WOMM”

 

W piątek, 27 marca wybieram się do Warszawy na konferencję poświęconą Word Of Mouth Marketing (WOMM) organizowaną przez Macieja Budzicha.

O marketingu szeptanym (szemranym? :)) będzie można posłuchać w sali konferencyjnej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Polna”. ul. Polna 7a (I piętro).

Marketing szeptany - Taka konferencja rze muwie WOMM

Prelegenci:

W planach również dwa panele dyskusyjne:

  • Jak branża PR postrzega marketing szeptany (Norbert Kilen, Sebastian Łuczak, Marek Wróbel, Maciej Makuszewski)
  • Marketing szeptany – etyka, kodeksy i przyszłość branży (przedstawiciele agencji reklamowych i branży interaktywnej)

Do zobaczenia w Warszawie :)

A jak już przy szeptance jesteśmy, dwa filmiki wrzucone na YouTube.

Pierwszy, „Samsung SSD Awesomeness”, to moim zdaniem bardzo udany sposób na pokazanie dysków solid-state. Wiadomo, że filmik wyprodukował Samsung, wciąż się gdzieś pojawia ich logo, a mimo wszystko skupiasz się na tym co oni wykombinują z tymi dyskami. Ponad półtora miliona wyświetleń w 2 tygodnie mówi samo za siebie :) I aż się chce kupić taki dysk. Tylko te ceny…

A drugi to chyba jakaś nówka, dzisiaj blipnął to Draiser. Reklama „AXE” w formie reportażu a’la TVN24. Chyba jakiś większy budżet był na to przeznaczony, bo występują tam i Pani Barbara (Klatka B) i prof. Lew-Starowicz. Ciekawe nawiązanie do kanału informacyjnego, kilka fajnych smaczków (policjant Zawada, Bochenek w cukierni, „Fakt”, Fotka.pl, Pudelek…), ale na kolana mnie chyba nie powaliło…

Za zainteresowanie się kampanią AXE zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego spotu.

Wpis opublikowany 21 marca 2009
Tagi: , , , ,
Kategorie: ciekawostki, internet, media, prywata, video, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "W Warszawie będzie „taka konferencja rze muwie WOMM”"

  1. Jak dla mnie takie ukryte reklamy są dużo ciekawsze, nawet jeśli od razu wiadomo, że pochodzą od producenta – odwołują się one bowiem do „normalnego życia” potencjalnego klienta znacznie bardziej niż klasyczne filmy reklamowe.

    A konferencja szykuje się ciekawie… pomyślę :)

    Paweł Wolak, niedziela, 22 Mar 2009 #

  2. Film samsunga bardzo udany… fajny pomysł

    Michal, środa, 1 Kwi 2009 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów