Trójmiasto – Metropolia w Internecie

 

Adam Klimowski odwalił kawał dobrej roboty tworząc polską społeczność w MyBlogLog, dołączyło do niech już ponad pół tysiąca osób, poznałem dzięki temu mnóstwo ciekawych blogów. Ale brakowało mi tam możliwości wyszukania ludzi z moich okolic – Trójmiasta. Można owszem przeklikać się przez wszystkie profile, przejrzeć blogi i może się znajdzie gdzieś wzmianka o miejscu zamieszkania. Można też utworzyć nową grupę w MyBlogLog i zaprosić do niej wszystkich :)


MyBlogLog Trójmiasto

Zapraszam wszystkich z Trójmiasta i okolic :) Może uda się kiedyś zorganizować jakieś spotkanie / imprezę / grilla i poznać się w tym świecie poza firewallem :)

Wpis opublikowany 25 czerwca 2007
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Trójmiasto – Metropolia w Internecie"

  1. To dobry pomysł, tworzenie wspólnot, których członków łączy miejsce zamieszkania. Ciekawe, kiedy powstanie grupa Warszawska i Krakówek :D

    Adam Klimowski, poniedziałek, 25 Cze 2007 #

  2. @Adam
    Warszawska już od jakiegoś czasu istnieje. Nie było tylko kiedy o niej wszystkim powiedzieć :)

    b4it, poniedziałek, 25 Cze 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów