MyBlogLog – automatyczne przyłączenie do społeczności

 

Ostatnio zaczęły przychodzić do mnie maile od MyBlogLog z informacją, że przyłączyłem się właśnie do jakiejś społeczności. Å»e hę? Ktoś mi hasło do konta podharcerzył? Nie… Przywrócono opcję automatycznego przyłączania się do społeczności wokół stron, które często odwiedzamy. Domyślnie automatyczne przyłączenie następuje po 10 odwiedzinach, zostaniemy o tym poinformowani e-mailem.

Part of what makes MyBlogLog so special is our ability to automatically add you to communities in which you have shown a repeated interest. We have just added you to the following communities:

Gadżet fajny, ale jednak mimo wszystko wolałbym zostać poinformowany o wprowadzeniu nowej funkcji – zwłaszcza kiedy jest ona automatycznie ustawiana jako włączona.

Wpis opublikowany 11 maja 2007
Tagi: , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "MyBlogLog – automatyczne przyłączenie do społeczności"

  1. Hehe, właśnie dostałem takiego maila, i już myślałem że komuś spoza mojego otoczenia podoba się mój blog, a tu taki zonk ;)

    Quisto, piątek, 11 Maj 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów