Tłumacz Plus Onetu

 

Zainwestowałem 69zł w „Tłumacz Plus” na Onecie. Przez najbliższe 365 dni będę miał pełen dostęp do 12 specjalistycznych słowników języka angielskiego i innych słowników języka niemieckiego, francuskiego i hebrajskiego.

Oczywiście najbardziej zadowolony jestem ze słowników technicznych – „naukowo-techniczny” i „chemiczny” przydadzą się niewątpliwie podczas tłumaczenia instrukcji jakichś aparatów do piankowania dla Ojca. Kto chce zobaczyć po co to wszystko, niech zajrzy na stronę Termiki – tam oferta wykorzystania takich cudów.

Onet będzie musiał niedługo zwiększyć wydajność serwerów Portalu Wiedzy, bo już teraz zdarzają się chwilowe (ok 5-10 sek) przestoje w dostępie do słownika. Ale oczywiście zastrzegli sobie w regulaminie, że nie mogą zagwarantować ciągłego dostępu do usługi :)

No nic, wracam do pracy. Etylenoglikomonoetyloeter czeka :)

Wpis opublikowany 16 września 2005
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Tłumacz Plus Onetu"

  1. Ja skomentowalem

    waclaw bielecki, czwartek, 12 Lis 2009 #

  2. Ja korzystam ze słownika naukowo-technicznego oraz słownika chemicznego WNT. Polecam też bezpłatne słowniki online dla tłumaczy tekstów technicznych , do których liczne linki opatrzone autorskimi komentarzami zamieściłem w serwisie mojego biura. Niech okażą się pomocą dla wszystkich, którzy poszukują wielojęzycznych słowników z bogatą bazą słownikową w sieci, w tym słowników obrazkowych.

    Daniel Korcz, środa, 26 Cze 2013 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów