Czy zaufałbyś politykowi…

 

Czy zaufałbyś politykowi, który będąc 4 lata wicemarszałkiem Senatu, tylko 3 razy zabrał głos w sprawach obywateli? A teraz, chce zostać Twoim prezydentem.

Tak się mniej więcej prezentuje płatne ogłoszenie wyborcze Lecha Kaczyńskiego, które mi dzisiaj wyskoczyło na Wirtualnej. Animowane, z dźwiękiem. Czy mi się zdaje, czy ktoś wykorzystuje ostatnie dni kampanii do nawrzucania innym? :)

A swoją drogą – Wirtualna Polska dość często pokazuje bannery Kaczyńskiego.

Wpis opublikowany 20 października 2005
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Czy zaufałbyś politykowi…"

  1. Taki jeden dowcip mi sie przypomnial…: „W górach rozbił się autokar pełen polityków. Gdy policja dotarła na miejsce, nie znalazła we wraku żadnych ciał, więc pytają stojących w pobliżu górali gdzie się podziali Ci politycy. A górale mówią: myśmy ich pochowali. Policjanci na to: Jak to? Nikt nie przeżył? A górale na to: No niektórzy mówili, że jeszcze żyją… ale kto by politykom wierzył?!

    WiLQ, czwartek, 20 Paź 2005 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów