„Złota Czciąka” przyznana

 

Konkurs na „złotą czciąkę” w tym miesiącu wygrywa Marketing & More za news „Orange razem może więcej„. Wisi to sobie tak od godziny, również na ich stronie głównej, ale chyba nikt nie zamierza tego poprawić.

Orange przeprowadzi pierwszy liftig swojego wizerunku. Gobalną kampanię marki zaplanowano od przyszłego roku. Ale już przed świętami Bożego Narodzenia (od 17 listopapada) zostaną w telewizji wyemitowane spoty, będą wstępem do operacji odświeżenia marki. Hasłem światowej kampanii będzie „Togeher we can do more”

– Dzięki „Organe łatwiej być dziś razem. To istota nowej wizji marki ponieważ razem możemy osiągać więcej – wyjasnia Grażyna Piorowska – Oliwa prezes PTK Centertel, operatora siei Organge w Posce. Wizerunkowa kampania marki będzie przebiegać w Polsce po hasłem „I AM”. Od stycznia 2009 roku spot Oragange po liftingu będzie można zobaczy w telwizji i w kinach.

Zaznaczone są tylko literówki. Trzynaście czternaście „byków” na 103 wyrazy użyte w newsie? Jak to określił Paweł Opydo: „3 Hazany na cm2!”

A o samej kampanii pewnie jeszcze napiszę gdy pojawi się więcej szczegółów. Bardzo mnie zaciekawił pomysł na grę w salach kinowych…

Wpis opublikowany 6 listopada 2008
Tagi: , , , ,
Kategorie: internet, it, media, rotfl, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "„Złota Czciąka” przyznana"

 1. Sądząc po zauważonych błędach – zjadanie liter, diakrytów tudzież duplikacje sylab, można zaryzykować stwierdzenie, że pisał to chyba głodny jąkała…

  lsr, czwartek, 6 Lis 2008 #

 2. Jak to określił Paweł Opydo: “3 Hazany na cm2!”

  Lol :D Przypomniała mi się właśnie pewna Twoja akcja ;)

  Maciej Płoński, czwartek, 6 Lis 2008 #

 3. Dzizas… Ja nie rozumiem… Przecież normalną czynnością jest przeczytanie tekstu przed opublikowaniem/wysłaniem….
  Wydaje mi się, że ktoś kto to pisał jest po prostu niedbałą…

  Madzia, czwartek, 6 Lis 2008 #

 4. OMG, ale jak można nazwę firmy o której się pisze podać 3 razy i za każdym razem źle…

  antygon, czwartek, 6 Lis 2008 #

 5. … i to 3 razy z innym błędem.

  @Tomasz
  Czepiasz się nazwiska tej pani, a może ona właśnie się nazywa „Piorowska” ;) W końcu jeden błąd w te czy wewte robi wielką różnicę :)

  Gratuluję wykształconej kadry redaktorskiej!

  Cezar, czwartek, 6 Lis 2008 #

 6. @Cezar: „w tę czy we w tę”

  fość, czwartek, 6 Lis 2008 #

 7. #fail :)

  Adam Klimowski, czwartek, 6 Lis 2008 #

 8. pisali tego newsa w wordzie? Pewnie nie… co w sumie dziwne by było

  łukasz (lemur), czwartek, 6 Lis 2008 #

 9. News dalej wisi w niezmienionej formie. Wstyd.

  @Cezar: pani prezes PTK Centertel nazywa się Grażyna Piotrowska-Oliwa, nic się nie czepiam.

  Najlepsze jest to, że Orange wypuściło pięknie zredagowany, prawie czterokrotnie dłuższy komunikat prasowy. „Bierzcie i kopiujcie z tego wszyscy”. Ale nie, ktoś wpadł na pomysł żeby to przepisać po swojemu. Powycinał na chybił-trafił różne zdania i posklejał w dziwnej formie. Ot choćby wypowiedź wspomnianej pani prezes brzmiała w oryginale:

  Dzięki Orange łatwiej być dziś razem, wspólnie tworzyć nowe wielkie idee, realizować je i zmieniać świat. To istota nowej wizji marki Orange, ponieważ wierzę, że razem możemy osiągnąć więcej – „together we can do more” – powiedziała Grażyna Piotrowska – Oliwa, prezes PTK Centertel, operatora sieci Orange w Polsce.

  Tomasz Topa, czwartek, 6 Lis 2008 #

 10. Ktoś jest lepszy ode mnie ? :)

  Grzegorz Marczak, czwartek, 6 Lis 2008 #

 11. W sumie dzięki tym błędom więcej osób odwiedzi ten serwis niż gdyby wszystko ortograficznie było ok. Grunt to zrobić hallo wobec swojego serwisu. Wątpie, aby nie kontrolowali tego co wypuszczają na główną SZCZEGÓLNIE po takim czasie.
  Pozdrawiam

  HelmudT, piątek, 7 Lis 2008 #

 12. „Marketing & More” nie jest pismem, które by się musiało promować tak głupimi metodami… Nie wiem kto pozwolił żeby ten „tekst” trafił na łamy ich serwisu, ale premii to on nie powinien w tym miesiącu zobaczyć…

  Tomasz Topa, piątek, 7 Lis 2008 #

 13. @fość
  No to właśnie miałem na myśli :)

  @Tomasz
  Miałem nadzieję, że chociaż tutaj „byka” nie walnęli, ale widać, że tutaj nie ma nic na ich korzyść. Nic tylko obciach – niezależnie co to by było za pismo.

  Cezar, piątek, 7 Lis 2008 #

 14. Jeny, ten świat schodzi na psy… Jak można popełnić 3 różne błędy w nazwie jednej firmy, przepisując ją trzy razy? Trza by wysłać maila do menedżera, żeby uważał, jak dobierają pracowników…

  Sobieszek, sobota, 8 Lis 2008 #

 15. No to sobie wszyscy poużywali :-)
  Chciałam tylko nadmienić, że newsik już dawno poprawiony przez redakcję został, więc link z czołówki odsyła do zamierzchłej historii. Może warto oddać honor redakcji, która zareagowała błyskawicznie na Wasze uwagi??? (za które swoją drogą dziękujemy :-)
  Iwona
  http://www.marketingandmore.pl/wydarzenia_single/article/8/orange_razem_moze_wiecej/browse/1.html

  iwona lisek, środa, 12 Lis 2008 #

 16. No „błyskawicznie” to bym tego nie nazwał – trochę to jednak wisiało na stronie głównej… :)

  Tomasz Topa, środa, 12 Lis 2008 #

 17. Autor chyba po urodzinach wczorajszy był ;)

  Chumber, wtorek, 25 Lis 2008 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów