„Zanim wyślesz przeczytaj please i sprawdź, czy nie zrobiłam tam jakichś błędów.”

 

Funkcja Przekaż dalej w programach pocztowych to potężne narzędzie, którego trzeba używać z rozwagą :) Często i gęsto zawierają one na końcu fragmenty poprzedniej korespondencji, która niekoniecznie powinna zostać przesłana dalej – ot taka niedoceniana cecha top-postingu i roztrzepania ;) Maile zawierające w temacie magiczny zwrot „Fw: ” oglądam więc ze szczególną dokładnością :)

Dzisiejszy mail w ramach mailingu Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości może chyba trafić do klasyki ;)

—– Original Message —–

[>8] dane osobowe – ciach!

Subject: możliwości uzyskania dofinansowania unijenego dla mikro- i małych przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego woj. pomorskiego

[imię pracownika sekretariatu], prześlij poniższego emaila do wszystkich beneficjentów naszych projektów (BnS wszystkie edycje, DIONE, AGP). Zanim wyślesz przeczytaj please i sprawdź, czy nie zrobiłam tam jakichś błędów.

Pozdrawiam,
[>8] imię – ciach!

Szanowni Państwo!

Prganiemy poinformować wszystkich małych i mikroprzedsiębiorców, że o konkursach skierowanych do mirkroprzedsięnbiorców oraz MŚP jakie zostaną ogłoszone w bieżącym roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. Ci z Państwa, którzy są zainteresowani udziałem w konkursach już teraz mogą zapoznać się ze szczegółowymi wytycznymi i przygotować do złożenia wniosku.

Pani gratuluję literówki już w pierwszym wyrazie i temacie maila :) Pracownik sekretariatu też się popisał ;)

A o samych programach unijnych skrobnę niedługo w innym miejscu ;)

Wpis opublikowany 4 marca 2008
Tagi: , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "„Zanim wyślesz przeczytaj please i sprawdź, czy nie zrobiłam tam jakichś błędów.”"

  1. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem… Z drugiej strony w dobie internetowych słowników, automatycznego sprawdzania ortografii przy wysyłaniu, pluginów do Fx’a takie błędy są dla mnie niezrozumiałe…

    Piotr Lewandowski, środa, 5 Mar 2008 #

  2. W zasadzie nie znamy wieku tej pani. Jeśli jest to osoba, powiedzmy, z pokolenia „przedinternetowego”, to takim ludziom trudno przyzwyczaić się do szalejącego postępu i nowinek. Owszem, są szkolenia dla pracowników etc. Ale tak czy inaczej, zagubionej w nowym świecie pani należy się raczej wyrozumiałość :]

    homikus, poniedziałek, 17 Mar 2008 #

  3. Heheh, dobre!…

    Kara-eska, wtorek, 29 Lip 2008 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów