Wyniki konkursu FastPR

 

Minął już tydzień od ogłoszenia konkursu FastPR dla startupów. W międzyczasie trafił się jeszcze długi weekend i kilka innych rzeczy, więc trochę się przeciągnęło, ale czas w końcu ogłosić wyniki.

Swoje zgłoszenia przesłało 8 projektów – dla jednego czekała bezpłatna usługa Social Media Release o wartości 463zł.

Wspólnie z paniami z FastPR wybraliśmy ten „naj” projekt, a dodatkowo zostało przyznane jedno wyróżnienie. Dla pozostałych również czeka mały bonus.

Nie przedłużając już więcej – przejdźmy do wyników:

Nagroda główna: iSing Mini

Wspólnie uznaliśmy iSing Mini za najciekawszy projekt i to właśnie oni będą mogli bezpłatnie skorzystać z usług FastPR. Paweł Kaczmarek tak opisał zgłaszany projekt:

Właśnie uruchomiliśmy nasz nowy projekt – iSing Mini (http://mini.ising.pl/), który funkcjonuje obok iSing.pl. Serwis skierowany jest do dzieciaków oraz do rodziców, którzy chcieliby aktywnie spędzić z dzieckiem czas w Internecie.

Pokrótce pozwala na śpiewanie i nagrywanie piosenek dla dzieci oraz słuchanie wykonań innych małych wokalistów. Na start przygotowaliśmy dwa konkursy, w których dzieci mogą wykazać się talentem i mają okazję wygrać naprawdę atrakcyjne nagrody.

O projekcie iSing pisałem półtora roku temu i mi się bardzo podobał.

Wyróżnienie: fotocasty.pl

FastPR przyznał specjalne wyróżnienie dla serwisu fotocasty.pl. Jeśli zdecydują się na skorzystanie z usług FastPR, może liczyć na 50% rabatu.

Na portalu http://fotocasty.pl oddano do użytku aplikację umożliwiającą tworzenie online prezentacji dźwiękowo – fotograficznych. Z innowacyjnej aplikacji mogą korzystać np. dziennikarze radiowi, fotoreporterzy prasowi, studenci dziennikarstwa. Narzędzie może być wykorzystywane także w e-learningu.
Aplikacja przeznaczona jest zwłaszcza dla dziennikarzy radiowych. Radio internetowe i jego ambitne formy, takie jak reportaż dźwiękowy, potrzebują atrakcyjnej oprawy. Wzbogacając dźwięk fotografiami można uzyskać zupełnie nową jakość przekazu.

Bonus dla reszty

Wszystkie zgłoszone do konkursu projekty mogą również skorzystać z usług FastPR z 10% rabatem – jeśli tylko będziecie chcieli skorzystać, powołujcie się w formularzu na ten blog/konkurs.

Wpis opublikowany 16 listopada 2010
Tagi: , , , ,
Kategorie: internet, konkursy, marketing, media, social media, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Wyniki konkursu FastPR"

 1. Gratuluje wygranej :)

  Hiohio, wtorek, 16 Lis 2010 #

 2. Bardzo się cieszę, że iSing Mini się spodobało. Dziękuję za nagrodę! :)

  Paweł Kaczmarek, wtorek, 16 Lis 2010 #

 3. Gratulacje! :)

  Mikołaj Szymański, wtorek, 16 Lis 2010 #

 4. Gratulacje również od naszego zespołu dla wszystkich projektów. Zarówno zwycięzców, jak i reprezentantów pozostałych projektów zachęcamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie www. Do it simply, do it fast :) :)

  Karolina Janik, środa, 17 Lis 2010 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów