Polak zaprogramował Google!

 

Po lekturze dzisiejszego posta na GoogleBlog, można śmiało wyjść na ulice i krzyknąć z radości, że Polacy nie gęsi, swoich programistów mają! I to najlepszych na świecie! Oto bowiem w tegorocznej edycji Google Code Jam, spośród ponad 14.000 uczestników z całego świata, wygrał nie kto inny, jak Polak: Marek Cygan, student Uniwersytetu Warszawskiego! Na glorii i chwale się nie skończyło – Marek zakosił $10.000 nagrody! Pozostali zwycięzcy otrzymali równie przyjemne nagrody :)

Marku – gratulacje!

To również dzięki takim zdolniachom, Google interesuje się polskim rynkiem. Wczoraj ogłosili oficjalnie, że otwierają biuro w Warszawie i rozpoczęli rekrutację. Szkoda, że nie w Gdańsku…

Wpis opublikowany 24 września 2005
Tagi: , , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Polak zaprogramował Google!"

  1. brawa!
    … coś słabo rozpropagowana jest ta wiadomość w serwisach informacyjnych… weekend daje się we znaki

    harpunnik, sobota, 24 Wrz 2005 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów