Papeteria w e-mailach, czyli IncrediMail w akcji…

 

Korespondencję w tym tygodniu sponsorował IncrediMail… Wszystko ładnie, fajnie, kolorowo… To chyba ja łamię jakiś nowy „protokół korporacyjny” wysyłając maile tym starym, brzydkim plain textem… Czy jednak ktoś się ze mną zgodzi, że kilka zdań napisanych Comic Sansem 14pt na kolorowym tle jednak to nie jest do końca to, czego się oczekuje od prostego, konkretnego maila…? Mała galeria z tego tygodnia.


Papeteria

Papeteria
Papeteria
Papeteria
Papeteria
Papeteria

Wpis opublikowany 28 maja 2007
Tagi: , , , ,
Kategorie: wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Papeteria w e-mailach, czyli IncrediMail w akcji…"

 1. Hmm. Może z jednej strony się zgodzę w wypadku maili z informacjami, ale maila z życzeniami świątecznymi wolałbym dostać w bardziej „barwnej” szacie graficznej niż samo „Wesołych świąt” ;)

  Autor komentarza, poniedziałek, 28 maj 2007 #

 2. Å»yczenia świąteczne, mailing, przedstawienie nowej oferty – spoko, może być i mail HTMLowy, żeby się z resztą kampanii utożsamiało. Ale gdy trzeba przesłać kilka fotek czy zdań luzem… szkoda czasu i łącza po prostu…

  Autor komentarza, poniedziałek, 28 maj 2007 #

 3. Mam awersje do IncrediMail… w firmie, w ktorej pracowalem w ubieglym roku wszyscy oprocz mnie uzywali ten program (ja sie wylamalem – TheBat rzadzi : ) )… i prawie kazdy mail przesylany miedzy pracownikami mial te glupie usmieszki, dodatki pod mailem, papeterie, dziwne formatowanie i kolory : / (dobrze, ze w nietoperku mozna ustawic wyswietlanie w PlainText).

  Autor komentarza, poniedziałek, 28 maj 2007 #

 4. Mam do czynienia z mailami codziennie w swojej pracy od klientow. Jak widze samo slowo IncrediMail, a do tego tylko jedno zdanie, imie i nazwisko to mi sie siekiera bojowa w kieszeni otwiera…

  Autor komentarza, poniedziałek, 28 maj 2007 #

 5. @frob, maile firmowe, szczególnie na dziale serwis to jest hardcore – alpha zna szczegóły ;)

  Autor komentarza, poniedziałek, 28 maj 2007 #

 6. Hmmm, ja takich nie dostaję, i chyba całe szczęście… Jak ja nie lubię takiej głupiej pstrokatości… Dość powiedzieć, że pierwsze co robię kiedy usiądę na 10 min+ przy jakimś WinXP to od razu zmieniam ustawienia na klasyczne windows.

  Autor komentarza, wtorek, 29 maj 2007 #

 7. Aaben: ja z tym XP mam to samo – od razu wylaczam tematy i inne pierdolki… :]

  Autor komentarza, wtorek, 29 maj 2007 #

 8. Jak na razie miałem tylko jedną klientkę, która używała tego syfu .. na szczęście mam ustawione: „Preferuj zwykły tekst” ..inaczej ciężko było w ogóle odnaleźć treść wiadomości ;)

  Autor komentarza, wtorek, 23 gru 2008 #

 9. IncrediMail, ja chciałabym mieć tę pocztę czy jest w języku polskim ,a jeśli tak to gdzie ja znaleźć

  Autor komentarza, poniedziałek, 7 gru 2009 #

 10. Spolszczenie do najnowszej wersji IncrediMail możesz uzyskać na stronie Localize http://www.localize.fr.pl/forum/incredimail/926-nowa-wersja-incredimail-2-a.html

  Autor komentarza, środa, 13 sty 2010 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów