Irina Palm

 

Wczoraj przypadkiem znalazłem się w kinie Kameralnym na filmie Irina Palm. Nie miałem zielonego pojęcia o czym jest, więc zaskoczenie było tym większe.

Maggie bardzo potrzebuje pieniędzy. Jej ciężko chory wnuk leży w szpitalu, a jego rodziców nie stać na lekarstwo, które może uratować jego życie. Kobieta, typowa przedstawicielka londyńskiej klasy średniej, odpowiada na propozycję dobrze płatnej pracy w sex klubie. W Świecie Seksu, nieśmiała, ale energiczna wdowa spotyka uroczego kierownika klubu, Mikiego, który łagodnie przedstawia jej obowiązki „hostessy”. Jej nowa koleżanka, Luisa, wyjaśnia jej zasady gry i po krótkim czasie pracowita Maggie przemienia się w Irinę Palm, o której wielu marzy i która dużo zarabia. Maggie zdobywa nie tylko pieniądze, ale także odzyskuje pewność siebie, odkrywając, że wcale nie jest tak stara, nieatrakcyjna i niepotrzebna, jak jej się zdawało.


Irina Palm

Jeśli ktoś chce się wybrać na coś ciut innego niż kolejny Harry Potter, to mogę polecić właśnie Irinę Palm.

Wpis opublikowany 23 września 2007
Tagi: , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Irina Palm"

 1. mam zamiar się wybrać na to w przyszłym tygodniu – opinie różne, ale ciekawa konwencja i można te kilkanaście zł poświęcić, żeby zobaczyć jak to zrealizowali.

  Autor komentarza, niedziela, 23 wrz 2007 #

 2. ciekawe ciekawe.. chyba sie wezmę i na to pójdę ;) tylko muszę teraz znaleźć sobie kogoś do towarzystwa :P ale chyba nie będzie tak trudno :)

  Autor komentarza, niedziela, 23 wrz 2007 #

 3. Aż się chyba wybiorę;> Ale zanim to będzie w Goleniowie, to troszkę czasu minie;)

  Autor komentarza, poniedziałek, 24 wrz 2007 #

 4. Prześwietny, inteligentne spojrzenie, nietuznkowe ujęcie. Polecam.


  kkmajewski@gmail.com

  Autor komentarza, poniedziałek, 24 wrz 2007 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów