Google Reader opuszcza fazę „beta”

 

Na blogu Google Reader pojawił się dziś list. List zespołu „Google Reader” do zespołu „Google Labs”. List informujący o tym, że Google Reader zrywa z Laboratoriami Google. To jest właśnie to za co lubię dobre blogi firmowe – w lekki sposób informują o bieżących wydarzeniach, takie komunikaty prasowe z przymrużeniem oka :)

Drogie „Laboratoria”,

Nie wiemy jak Wam to powiedzieć, ale czas ze sobą zerwać. Po prostu bardzo się zmieniliśmy. Ludzie mogą szukać. Mogą się dzielić tym co przeczytali. Mogą nawet poznać trendy związane z tym co czytają, jak i jak często czytają. Jest cała masa innych rzeczy, które możemy zrobić w przyszłości, żeby zmienić czytanie feedów w niesamowite doświadczenie. A to oznacza, że nie możesz tu już być…

To tylko fragment listu, który pozwoliłem sobie przetłumaczyć. Zobacz całość.

Tylko przy logo teraz tak pusto trochę…

Google Reader out of Beta!

Wpis opublikowany 18 września 2007
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Google Reader opuszcza fazę „beta”"

 1. Przede wszystkim poprawili buga w Operze 9.23 i można normalnie, bez User CSS z GReadera korzystać :]. A że „BETA” z logo ućkła to nawet nie zauważyłem…

  KORraN, wtorek, 18 Wrz 2007 #

 2. Ciekawe kiedy Gmail zrobi to samo? :D

  walth, wtorek, 18 Wrz 2007 #

 3. Jedna istota mniej w haremie laboratoriów Google. :P

  Taiffun, wtorek, 18 Wrz 2007 #

 4. Rzeczywiście – zniknęło logo laboratoriów :). Swoją drogą – przeczytałem całą notkę i rzeczywiście trzeba im przyznać, że do ostatnich słów trzyma niezły poziom z przymrużeniem oka :).

  Keroth, wtorek, 18 Wrz 2007 #

 5. i kurde górne menu zniknelo:/

  chlitto, wtorek, 18 Wrz 2007 #

 6. Fajnie – znów mogę używać Google Reader w ulubionej przeglądarce (Opera 9.23) :)

  grizzly3, środa, 19 Wrz 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów