Gmail: Film zza kulis

 

Pomóż nam zrealizować wizję wiadomości e-mail przemierzającej świat. Obejrzyj rozpoczęty przez nas klip wideo tworzony wspólnymi siłami, a następnie sfilmuj ciąg dalszy. Wybrane klipy, które otrzymamy, będziemy pokazywać na tej stronie, a najlepsze trafią do naszego filmu. Ostateczną wersję filmu umieścimy na stronie głównej Gmaila, gdzie będą go mogli oglądać użytkownicy z całego świata.

Google zaprosiło do zabawy, ale odzew na razie mizerny… No to trzeba pomóc :)

Sprawa jest banalnie prosta: nagraj 10-sekundowy filmik, w którym koperta GMail pojawia się z lewej strony i znika z prawej. Co się dzieje przez te 10 sekund to już Wasza inwencja :)

Tak wygląda zaproszenie do zabawy nakręcone przez pracowników Google:


A poniżej przedstawiam kilka już nadesłanych odpowiedzi (wykorzystuję YouTube Custom Player). Szczerze mówiąc, to te produkcje jakoś na razie nie powalają…

Muszę wykombinować jakiś aparat / kamerkę i coś przygotować :)

Termin nadsyłania filmów: 13 sierpnia 2008.

Dodaj swój fragment filmu!

Wpis opublikowany 28 lipca 2007
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Gmail: Film zza kulis"

 1. Niestety te filmiki sa bardzo cienke, szkoda, ze nikt nie zadbal o odpowienie oswietlenie, statyw… pomysly tez sa cienkie, najgorsze moim zdaniem to maskotki i filmiki bez ekstrawersji, tak jak to przedstawilo Google. Moze uda mi sie cos wymyslic ;)

  Piotr tenLIS Lisowski, sobota, 28 Lip 2007 #

 2. rzeczywiscie słabe…
  mogliby przerobić reklame żywca [piwa], co ten kelner przez morza, góry, lasy gdzies tam sie kieruje z piwkiem ;)

  ludwik, sobota, 28 Lip 2007 #

 3. Wprowadzenie „googlowców” całkiem fajne. Co do kontynuacji… z tych wszystkich może 3 mi przypadły do gustu. Chociaż z drugiej strony to pewno będzie inaczej oglądało się po sklejeniu, niż jako takie samodzielne fragmenty.

  Keroth, sobota, 28 Lip 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów