Dowcipna Reprezentacja Polski

 

Zbliża się trzeci mecz Polaków w tegorocznych mistrzostwach. Niektórzy się pewnie wybiorą do pubów kibicować wspólnie ze znajomymi. Warto się więc zaopatrzyć w kilka dowcipów „na czasie” :)

Do reprezentacji Polski, podobnie jak kiedyś Olisadebe, trafił kolejny ciemnoskóry zawodnik. Na pierwszej odprawie przed treningiem Paweł Janas narysował na tablicy wielki prostokąt i zaczął uderzać w niego piłką.
– Piłka, rozumiesz? Bramka, tu, prostokąt. Bramka, piłka do bramki to dobrze, rozumiesz? Piłka poza bramkę, to ?le. Rozumiesz na razie?
Wstał nasz nowy ciemnoskóry zawodnik, lekko podirytowany i odzywa sie do trenera Janasa:
– Panie trenerze, ja od kilkunastu lat mieszkam w Polsce, mam tu żonę, dzieci, studiowałem filologie polską i mówię w tym języku lepiej niż niejeden Polak! Dlaczego pan mnie traktuje jak idiotę?
Paweł Janas popatrzył na niego ze zdumieniem i powiedział:
– Siadaj synu, ja mówię do Rasiaka!

Co robi prawdziwy kibic gdy Polska zdobędzie mistrzostwo świata ? Wyłącza swoje Playstation i idzie spać.

Koniec meczu z Ekwadorem. Piłkarze pojechali do hotelu, rozeszli się do swoich pokoi. W jednym z pokoi czeka żona Mirka Szymkowiaka. Mirek wchodzi, rozbiera się i idzie pod prysznic. Po chwili słyszy pytanie:
– Mirek, gdzie byłeś?
– Biegałem…
– Ale ta koszulka jest sucha i nawet nie pachnie!

Polscy piłkarze mieli zapewniony wyjazd na mistrzostwa już na 10 meczy przed końcem eliminacji. Janas zebrał dla każdego zawodnika po 25 papierków po Snikersie…

Przed meczem Polska-Brazylia piłkarze Brazylii wchodzą do szatni, a tam wisi tylko jeden jedyny strój Ronaldinio. Konsternacja: co robić? W końcu ustalili, że nie ma rady, Ronaldinio zagra sam przeciwko Polsce, a reszta chlopaków pojdzie sobie na piwko. Jak uradzili tak zrobili, siedzą sobie w pubie, piją piwko, aż tu wpada jakiś człowiek i krzyczy, że od 37 minuty jest 1-0 dla Brazylii! Radość wielka, siedzą dalej aż przyszła pora na końcowy wynik. Wracają na stadion, patrzą: jest 1-1, bramkę w 90., ostatniej minucie spotkania, bramkę strzelił nie kto inny jak RASIAK! Brazylijczycy zasmuceni, pytają więc swojego Ronaldinio w szatni jak to się stało, że nie utrzymał prowadzenia do samego końca. A on na to:
– Chłopaki, sorry wielkie… w 62 minucie dostałem czerwoną kartkę i po prostu wyleciałem z boiska…

Motto naszej kadry przed mistrzostwami: Veni Vidi Vici!
Po mistrzostwach: Veni Vidi i Nici…

Chuck Norris potrafi przegrać z polską reprezentacją mecz piłki nożnej…

Z kim spotkają się polscy piłkarze po fazie grupowej mistrzostw? Z kibicami na Okęciu…

Przylatuje nasza kadra do Niemiec na mistrzostwa, polscy piłkarze wysiadają z samolotu w Berlinie, a Janas na odchodnym do pilotów: „Nie gaście silników, zaraz wracamy…”

Wpis opublikowany 18 czerwca 2006
Tagi: , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Dowcipna Reprezentacja Polski"

 1. Czym się ró?ni Rasiak od Kapitana Huka?
  Kapitan Huk ma tylko jedną drewnianą nogę ;)

  ?ukasz Więcek , poniedziałek, 19 Cze 2006 #

 2. jakie jest podobie?stwo polskich pi?krzy i jąder? …biorą udzia? ale nie przechodzą dalej

  luke , sobota, 1 Lip 2006 #

 3. do ilu Polska przegra w meczu z Niemcami?
  0-10
  Dlaczego?
  Bo bramkarz nie trafi

  elee , sobota, 22 Lip 2006 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów