Parady równości na Yahoo.com

 

Podczas gdy w Polsce premier Giertych wnioskuje do wojewody mazowieckiego o cofnięcie pozwolenia na sobotni Marsz Równości, a poseł Wierzejski porównuje wszystkich homoseksualistów do pedofilii i wszędzie widzi pederastów, w amerykańskim portalu Yahoo! pojawiła się podstrona poświęcona paradom równości.

Na stronie http://events.yahoo.com/pride06/ przywita nas hasło Yahoo! Celebrates Gay & Lesbian Pride, czyli mniej więcej Yahoo! świętuje Parady Równości.

Abstrahując od wszelkich dyskusji na temat racji bytu tego typu happeningów w naszym kraju czy gdziekolwiek na świecie, warto zwrócić uwagę na kaliber broni z jaką Yahoo! wyjechał na front. W tym, jak to nazwał United Press International, mikroserwisie możemy znale?ć informacje z chyba wszystkich serwisów typu social media jakie posiada w swoim ręku Yahoo!. Czyli zobaczymy tu m.in.:

No i jeszcze wszelkiego typu linki do własnych avatarów, serwisów lokalnych, muzycznych, poświęconych poszukiwaniu pracy… Ogólnie mamy przekrój przez praktycznie wszystkie większe serwisy Yahoo! z jednej różowawej podstrony.

Cóż, Yahoo! samo przyznało, że serwis powstał w celu zaspokojenia potrzeb tych konkretnych kilku milionów użytkowników Internetu. Business is business. Ciekawe czy Google też kiedyś się odważy na jakieś okolicznościowe logo w tym klimacie, albo np. GGay.com… :)

Wpis opublikowany 8 czerwca 2006
Tagi: , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Parady równości na Yahoo.com"

  1. Nieee, to po prostu nielogiczne, kto mi zap?aci emeryturę… ?

    Autor komentarza, środa, 21 cze 2006 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów