Nocna prohibicja w Sopocie

 

Dzisiaj weszło w życie rozporządzenie radnych Sopotu. Czyli pomiędzy 23:00 a 6:00 rano w okolicach Monciaka (deptaku – ul. Bohaterów Monte Casino) młodzież bawiąca się w tej stolicy Trójmiejskiej zabawy nie zakupi już niezbędnych trunków. Jak nic, wzrośnie sprzedaż w sklepach poza „zakazaną strefą”, albo pomiędzy 21 a 22 będą w okolicznych mega kolejki ;)

Podając za Onetem:

Radni Sopotu postanowili zwalczać pijaństwo, m.in. wśród nieletnich. Dzięki uchwale, która całkowicie zabrania handlu w sklepach w centrum miasta w godzinach od 23 do 6 rano – radni faktycznie uniemożliwili nocną sprzedaż alkoholu.

Wprowadzone obostrzenia dotyczą sześciu placówek w centrum kurortu. Za zmianą godzin ich pracy głosowało 14 radnych, 4 wstrzymało się od głosu, 1 był przeciw.

Mi tam ten zakaz akurat nie rzutuje – jestem chyba jedyną osobą, która na każdą imprezę jedzie zawsze samochodem, obala 2-3 Cole i spokojnie wraca pustymi drogami około 3-4 nad ranem ;) Ale generalnie wszystkim normalnym współczuję – trzeba będzie zapasy wcześniej robić :)

Wpis opublikowany 9 lutego 2007
Tagi: , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Nocna prohibicja w Sopocie"

  1. Takie zakazy są bezsensu…

    Ich skuteczność będzie taka sama jak zakaz sprzedaży alkoholu nieletnim :/

    Autor komentarza, piątek, 9 lut 2007 #

  2. Sopotowi gratulujemy…

    …radnych ;-)

    Autor komentarza, środa, 14 lut 2007 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów