Wyszukiwarka w Google Reader!
czwartek, 6 wrz 2007 · 18 komentarzy
Powód do świętowania równie dobry jak BlogDay. Rzecz oczekiwana prawie tak długo jak Duke Nukem Forever. Największy brak tej świetnej aplikacji został właśnie uzupełniony. Google Reader otrzymał w końcu wyszukiwarkę. Wow :)

Inną zmianą jest zwiększenie licznika nieprzeczytanych postów. Teraz zamiast słynnego (100+) będzie liczba z zakresu 1-999. Kto pierwszy jeszcze w tym tygodniu podrzuci screena z (1000+)? :)
UPDATE: Jaką ładną zrobili teraz subskrypcję nowych feedów :)















czwartek, 6 wrz 2007 #Yano (WWW)
JA Ci mogę podrzucić. Ostatnio jakoś rzadko zaglądałem w Sieć i mi się trochę uzbierało zaległości. ;) Nie żebym był jakoś dumny z tego powodu, bo w końcu będę musiał zaległości nadrobić albo stracić kilka ciekawych wątków, ale skoro mogę być tym pierwszym. =)
czwartek, 6 wrz 2007 #Adam Klimowski (WWW)
Ciekawe, czy to dlatego nie mogę się dostać do swojego GReadera? Znów zabrakło kompatybilności z Operą?
czwartek, 6 wrz 2007 #matipl (WWW)
wow, co za ulga.
czwartek, 6 wrz 2007 #Aaben
Tomek, przecież na twoim screenie jest 1000+ ;]
czwartek, 6 wrz 2007 #mr_Zola (WWW)
Ja jakoś nie widzę pola wyszukiwania, chyba jestem jedyny. (Firefox i Ubuntu)
czwartek, 6 wrz 2007 #Szymon (WWW)
Chcecie to macie – 1000+ na liczniku ;)
http://tiny.pl/5bdl
czwartek, 6 wrz 2007 #KORraN (WWW)
Aaben -> To jest screen z bloga GoogleReadera ;)
Adam Klimowski -> A też się właśnie dziwiłem, że GReader mi w Operze od rana nie chce zaskoczyć… Cóż, trzeba poczekać. Znowu.
czwartek, 6 wrz 2007 #Mariusz Kędziora (WWW)
No to rewelacja, że dorobili – bo tego mi ostatnio brakowało jak musiałem poszukać informacji, a nie wiedziałem gdzie i kiedy się pojawiła…
czwartek, 6 wrz 2007 #mkr (WWW)
Bo screen z bloga google ;)
W opera 9.5 nie działa :/ Właśnie męczę się na FF. :/
czwartek, 6 wrz 2007 #b4it (WWW)
Nie wspomniałeś o tym, że zmienił się również wygląd informacji o ładowaniu („Loading”). Teraz jest dużo bardziej dyskretny.
czwartek, 6 wrz 2007 #Keroth (WWW)
Wszyscy korzystają z GR to i ja sie chyba przeniosę :).
czwartek, 6 wrz 2007 #Łukasz Więcek (WWW)
+1000 powiadasz? Spoko – przed poniedziałkiem będziesz miał :D Ale potem będę Cię wyklinał podczas nadrabiania zaległości ;)
czwartek, 6 wrz 2007 #Tomasz Topa
@grizzly3: Google zwykle publikuje swoje notki popołudniem. Pamiętaj o 9 godzinnej różnicy czasu. U nas już było po północy :)
piątek, 7 wrz 2007 #mkr (WWW)
Google poprawiło niby co trzeba. http://groups.google.com/group/google-reader-troubleshoot/browse_thread/thread/772efeaee4a63df1/bba4fe3fd890427d
Ale na 9.5a build 9500 nie działa nadal :/
piątek, 7 wrz 2007 #mkr
No i jest rozwiązanie dla 9.50 ( users.css )
#entries.cards {
height:483px!important;
}
#entries{
height:auto!important;
max-height:450px!important;
}
piątek, 7 wrz 2007 #Łukasz Więcek (WWW)
Mówisz, i masz ;) http://img208.imageshack.us/img208/3383/grtr2.png
A Szymon pewnie od 2 tygodni nie sprawdzał wiadomości i dlatego był pierwszy – więc to się nie liczy i ja wygrywam! :D
piątek, 7 wrz 2007 #Tomasz Topa
A jaką ładną subskrypcję nowych kanałów teraz zrobili :)
sobota, 15 wrz 2007 #Yano (WWW)
A tam, +1000 w „All items” to żadna sztuka. Ja mam na niektórych kanałach po +1000 nieprzeczytanych. :P