Wyświetlanie raportów Google Analytics na własnej stronie?

 

Jeszcze nie, ale może już wkrótce będzie to możliwe. W prawym górnym rogu panelu Google Analytics jest taki mały link „Skontaktuj się z nami”.

Google Analytics - skontaktuj się z nami

Możemy tam zadać pytanie lub zaproponować nowe funcje. Możemy podzielić się swoim super odkrywczym pomysłem lub wybrać jedną z listy propozycji. Jedną z nich jest właśnie Wyświetlanie raportów Google Analytics w witrynie.


Google Analytics - wyświetlanie raportów w witrynie

Są to chyba rzeczy, które Google mogłoby realnie wdrożyć, np. „Okresowe wysyłanie raportów pocztą elektroniczną” już przecież mamy.

Wcześniejsze zmiany w GA powstały na bazie właśnie zgłaszanych uwag od użytkowników. Może warto pomolestować support kilkoma wysłanymi ankietami z wybraną taką opcją i dodatkowym komentarzem Google Analytics API?

Wpis opublikowany 4 sierpnia 2007
Tagi: , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Wyświetlanie raportów Google Analytics na własnej stronie?"

 1. Zdarzyło mi się osobiście pisać do Google i raczej nie odpowiadają na maile. Poza autoresponderem, że zapytanie przyjęli:-)

  Baser, sobota, 4 Sie 2007 #

 2. No ja też pisałem i podobna sytuacja, myślałem że jestem wyjątkowy, ale podobno była to wiadomość automatyczna :(.

  To by się zresztą też przydało – „View non-Flash reports”…

  pecet, sobota, 4 Sie 2007 #

 3. Ja pisałem, do Feedburnera, żeby zmienili favikonki, z tego płomyczka na te które są na stronie klienta. W odpowiedzi tak namieszali, że nie wiedziałem co się dzieje… Jednak nigdy nie zaszkodzi spróbować ;)

  Off, sobota, 4 Sie 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów