Wygraj Acer Aspire One D260

 

KONKURS ZAKOŃCZONY! ZOBACZ KTO WYGRAŁ!

 

 

Zgarnij netbooka Acer Aspire One D260, którego otrzymałem do testów na łamach tego bloga! Komputer był używany w bezpiecznych warunkach z zachowaniem pełnej ostrożności i jest wciąż oklejony oryginalnymi foliami. Prawie nówka :)

Zasady konkursu

Konkurs jest prosty, ale będzie wymagał odrobiny zaangażowania :) Oto zasady:

  • Konkurs trwa w dniach 19 – 31 października 2010
  • W wymienionych dniach, codziennie pod adresem http://tomasz.topa.pl/wygraj-netbooka-acer-aspire-one-d260 będzie pojawiało się jedno banalnie proste pytanie lub zadanie związane z testowanym netbookiem, Orange Free lub moim blogiem. Wszystkie odpowiedzi znajdziecie na tym blogu, nie trzeba się specjalnie wysilać :)
  • Stare pytania będą znikały kolejnego dnia, więc zaglądaj tu codziennie i notuj dobrze :)
  • Ostatnie pytanie pojawi się 31 października o godzinie 13:13. Po jego opublikowaniu należy jak najszybciej wysłać odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania na adres chcenetbooka @ topa.pl
  • Nagrodę, netbook Acer Aspire One D260, otrzyma osoba, która odpowie poprawnie na WSZYSTKIE pytania.
  • W przypadku, gdy poprawne odpowiedzi nadeśle więcej niż jedna osoba, decyduje kolejność zgłoszeń. Warto się spieszyć :)
  • Zwycięzcę poznacie w specjalnym wpisie opublikowanym 2 listopada

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów