Windows XP Rhapsody

 

Melodia ułożona z samych domyślnych dźwięków Windows XP :) Wkręca prawie tak samo jak „The WOW is now – The Vista Song” rodem z Bollywood :)

Wpis opublikowany 13 listopada 2007
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Windows XP Rhapsody"

 1. Niezłe :) I pomyśleć, że to tylko kilkadziesiąt standardowych melodii z dobrze nam znanych Windowsów

  platomek, wtorek, 13 Lis 2007 #

 2. Å»e też komuś się chce takie rzeczy produkować. No ale z drugiej strony to nic w porównaniu z muzyką z Super Mario wygrywanej na transformatorze Tesli (;

  k_c2or, wtorek, 13 Lis 2007 #

 3. Szczęka na biurku. Widziałem kiedyś już coś podobnego, tam nawet pokazane były ‚Odtwarzacze dźwieku’ i to jak kolejno klikano na play, żeby otrzymać muzykę, choć ten utwór jest nieporównywanie lepszy.

  zx, wtorek, 13 Lis 2007 #

 4. Cóż – prawda jest taka, że gdyby nie opis, to raczej bym nie wpadł na to, że to powstało na bazie Windowsa. Rewelacja.

  Keroth, wtorek, 13 Lis 2007 #

 5. Ludzie to mają pomysły. Świetne. :)

  Lukem, wtorek, 13 Lis 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów