Vanessa Fox o Google Sitemaps

 

WebProNews przeprowadził wywiad z Vanessą Fox z Google Webmaster Central. Vanessa wyjaśnia rolę Sitemaps, wprowadzonych kilka miesięcy temu przez Google, a niedawno przyjętych również przez Yahoo! i Microsoft jako standard tworzenia map serwisów w postaci plików XML.

Jeszcze ciekawostka: news o filmie wygrzebał nowopowstały SEOPortal.pl. Ciekawe jak się serwis będzie rozwijał, na razie trochę tam jeszcze nieprzetłumaczonych elementów nawigacji itp.

Wpis opublikowany 8 grudnia 2006
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Vanessa Fox o Google Sitemaps"

  1. Dziękuję Tomku!

    Jestem pełen optymizmu co do SeoPortal.pl. Nie ukrywam, że serwis stawia dopiero swoje pierwsze kroczki. Najważniejsze to jednak pasja tworzenia. Dziękuję, za uczciwe podlinkowanie do SeoPortal.pl

    Grzegorz Kordeczka, piątek, 8 Gru 2006 #

  2. @Grzegorz: pozostaje życzyć powodzenia. Przy czym nazwa „SeoPortal” zobowiązuje… Choćby na początku wypadało się skupić stricte na tematyce, bo np. najświeższy news (Audio Ads) nie ma za dużo wspólnego z SEO… Jak już się serwis rozbuja, to wtedy można offtopici robić.

    Tomasz Topa, piątek, 8 Gru 2006 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów