Siostrunie (Nunsense)

 

Siostra Julia, kucharka, postanowiła przygotować dla całego zakonu zupę grzybową. Grzyby zbierała sama, kierując się zasadą, że wszystkie grzyby są jadalne… zapomniała tylko, że niektóre grzyby można zjeść tylko raz. 52 zakonnice nie przeżyły niestety tego posiłku. Nic, ciała trzeba pochować, a pogrzeby niestety kosztują. Po pochowaniu 48 zakonnic nagle okazało się, że skończyły się pieniądze, ponieważ matka przełożona zakupiła… nowy zestaw kina domowego. Co tu począć? Pozostałe 4 siostry lądują tymczasowo w lodówkach w zakonnej kuchni, a pozostałe przy życiu sióstry muszą szybko wykombinować jak zebrać fundusze na pochówek, bo swoją wizytę zapowiedział sanepid…

Å»e niby bzdury wypisuje? Chora wyobraźnia? Nie! To wstęp do musicalu „Siostrunie” granym w Teatrze Muzycznym w Gdyni :) Polecam! 2 godziny świetnej zabawy, ciętego dowcipu, wpadającej w ucho muzyki i piosenek. „Zakonnica w przebraniu” się chowa :)

Siostrunie

Najbliższe spektakle w Teatrze Muzycznym: 13.04 i 14.04 (19:00) oraz w Teatrze Wybrzeże: 29.04 (19:30). Warto!

Wpis opublikowany 7 kwietnia 2007
Tagi: , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Siostrunie (Nunsense)"

  1. hm, niestety za daleko mam żeby pojechać. Choć kto wie:> Przy dobrych wiatrach 14.04 będe w Gdańsku, więc się pomyśli:D

    Pozdrawiam:)

    Monika, sobota, 7 Kwi 2007 #

  2. Misia nie przy dobrych wiatrach tylko masz być, ale z tego co wiem to nie planujemy wtedy iść do teatru, choć ja chętna.. tym bardziej że spektakl zapowiada sie ciekawie ;)

    Ewcia, niedziela, 8 Kwi 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów