Reklamy w bankomatach

 

Raklama mBanku

Reklamy w bankomatach były zawsze: przed włożeniem karty czy podczas realizacji transakcji. Ale po prostu znikały i nie wymagały ode mnie dodatkowej aktywności. A teraz coraz częściej pojawiają się takie, które wyskakują w najmniej oczekiwanym momencie (np. przed wpisaniem PIN), które wymagają jakiejś akcji w celu przejścia dalej. Wybijają zupełnie z rytmu, zmuszają do przeczytania całości, irytują…

Wpis opublikowany 13 stycznia 2010
Tagi: , , , ,
Kategorie: miniblog, offline, prywata, reklama

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Reklamy w bankomatach"

  1. Wydaje mi się, że to po prostu zależy od tego w jakim banku ma się konto. To jest po prostu cena tego, że jest darmowe i myślę, że nie ma się czemu dziwić.

    Aczkolwiek doskonale rozumiem irytację – dla mnie wypłacanie pieniędzy z bankomatu również jest czymś bardzo mechanicznym :)

    wojtiku, sobota, 16 Sty 2010 #

  2. A ja mam konto w PEKAO, bynajmniej NIE JEST ono darmowe a ich bankomaty ostatnio zrobiły się wyjątkowo nachalne. Reklama kredytu (chyba hipotecznego) pojawia się zaraz po wpisaniu PIN i pytanie czy jestem zainteresowany. Jak ktoś odruchowo zatwierdzi, to bankomat każe wpisać z klawiatury numer telefonu, pod który ma się skontaktować doradca. Koszmar!

    Marcin Maziarz, piątek, 28 Sty 2011 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów