Reklamy flash w Google AdSense

 

Świeżutka nowinka – zaraz po opublikowaniu wpisu o „AdSense Notifier” pojawiła mi się na tej podstronie zupełnie nietypowa, jak na system AdSense, reklama.

Po opublikowaniu strony pojawia mi się jej podgląd. Patrzę, a tu typowego zestawu reklam charytatywnych, które pojawiają się na nowiutkich, niezindeksowanych stronach, mam puste miejsce i… ikonkę FlashBlocka. O co chodzi? Przecież nie powinno tu być żadnego flasha… Uaktywniam animację i moim oczom ukazuje się reklama sieci Vodafone w formacie flash (zobacz screen).

Owszem, mam uaktywnione wyświetlanie reklam graficznych, ale do tej pory były to sporadyczne reklamy w postaci plików typu GIF… Czyżby Google testowało nowe formy reklamy? Bo szczerze mówiąc, to jeszcze nigdzie tego nie widziałem.

Wpis opublikowany 12 maja 2006
Tagi: , , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Reklamy flash w Google AdSense"

  1. Ciekawe gdzie jeszcze wepchną te paskudne adsense ! Ja mam blocka na tego typu reklamy i żyje mi się o wiele lepiej. Pozdrawiam

    Autor komentarza, czwartek, 22 maj 2008 #

  2. http://complexvideo.com perełka, [pierwsza strona używająca google adsense for video :) a oto adres pierwszego providera technologii http://flv-player.web-anatomy.com :))

    Autor komentarza, wtorek, 22 lip 2008 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów