Przypominajka: konkurs Forda

 

Jakiś czas temu pisałem o konkursie Forda, w którym można wygrać nowego Forda Focusa. Tego, którym jeździłem i który mi się spodobał ;).

Przy tak intensywnej kampanii reklamowej, jaką widać w ostatnich dniach w telewizji, wydawało mi się, że zainteresowanie konkursem będzie wielgachne i wśród zgłoszeń trafi się kilka perełek.

A tu zerkam na profil konkursu i widzę niespełna 17 zgłoszeń. Hmmmm… Może sam pobawię się kamerką FullHD i coś nagram, przydałoby mi się nowe autko ;)

A na razie wśród zgłoszeń pełen przegląd różnych pomysłów:

Są blondynki i magia greenscreena…

…albo dzieciaki ziomalki…

…czy zabawki :)

Wpis opublikowany 13 maja 2011
Tagi:
Kategorie: komercyjne, konkursy, miniblog, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Przypominajka: konkurs Forda"

  1. Jakieś takie średnie te filmiki… Coś kiepsko się ludzie starają. Ale sądzę że pod koniec konkursu jakaś prawdziwa perła export się pojawi ;D

    Bartosz Borchert, piątek, 13 Maj 2011 #

    • No właśnie mnie też zdziwiło, że wcale dużo tych produkcji nie ma i żadna jakoś specjalnie nie powala… Jak nic, trzeba coś fajnego wykombinować :)

      Tomasz Topa, sobota, 14 Maj 2011 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów