Przez ministra gospodarki Piotra Woźniaka nie było „Lupy Roku”!

 

Wczoraj o godzinie 22:10 na TVN24 była Lupa Roku, czyli specjalne wydanie świetnego programu satyrycznego „Szkło kontaktowe„. Z racji tego, że wczoraj świetnie bawiłem się na balu sylwestrowym, nie miałem jak tego obejrzeć. Nic tam, nie będę tego nagrywał na sfatygowane kasety VHS, bo w końcu 1 stycznia o 13:10 będzie powtórka. I sobie wtedy obejrzę! I będzie fajnie!

…I kicha! Minister gospodarki Piotr Woźniak zwołał na 13:00 briefing, gdzie skacowanym głosem („spotykamy sie po nerwowej nocy” – tia… bo uwierzę, że całą noc tylko się martwił o dobro kraju) powoli opowiadał, że Białoruś się jednak dogadała z Rosją w sprawie dostaw gazu, że nic nam nie grozi, że mamy zapasy, że staramy się zdywersyfikować dostawy i inne szmery bajery.

I ględził sobie tak miło, że powtórkę „Lupy Roku” trzeba było wyciąć z ramówki! W programie pojawiła się szybka aktualizacja: „13:00 – Serwis informacyjny, transmisja konferencji prasowej ministra gospodarki” i jechane. Argh!

Czy ktoś ma może nagrany ten program w formie cyfrowej, którą by mógł w wolnej chwili na youtube’a wrzucić…? A w nowym roku chyba czas zainwestować w nagrywarkę DVD albo HDD do telewizora, albo trzymać kciuki za szybki rozwój Video-on-Demand…

Wpis opublikowany 1 stycznia 2007
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Przez ministra gospodarki Piotra Woźniaka nie było „Lupy Roku”!"

 1. Widze, że nie tylko ja czekałem na ten program… Pozostaje czekać na część drugą dziś o 22:10

  Zobaczymy może odpowiedzą na forum… http://www.tvn24.pl/1,219,8,26295567,72774871,2119702,0,forum.html

  mkr, poniedziałek, 1 Sty 2007 #

 2. Takich tematów na forum TVN24 pojawiło się od południa znacznie więcej :)

  Mam nadzieję, że jednak powtórka ta zostanie wyemitowana… A dzisiaj 22:00 siadam przed TV i żaden Forrest Gump czy inne Dirty Dancingi mnie nie ruszą :)

  Tomasz Topa, poniedziałek, 1 Sty 2007 #

 3. I was cruising Technorati when I ran across your blog site. Great job with it.
  Happy New Year
  Michael
  http://www.mikeysgblog.com

  Michael Gannotti, poniedziałek, 1 Sty 2007 #

 4. Poratuję wszystkich sympatyków Szkła :)
  http://grzesiootv.blox.pl/2007/01/Szklo-kontaktowe-Lupa-roku.html

  Grzesioo, środa, 3 Sty 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów