Przedwyborcze Google-bomby

 

W kotekście zbliżających się wyborów: oszuści i złodzieje :) Ludzie z PiO znowu się bawili…

A co Państwo powiedzą, aby zbadać jak to tak naprawdę było: czy ewolucja gatunków jest prawdą, czy jednak Darwin się pomylił? A może podczas formułowania teorii nie przewidział posłów z pewnych polskich koalicyjnych ugrupowań? :)

Wpis opublikowany 7 listopada 2006
Tagi: , , , , , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Przedwyborcze Google-bomby"

 1. Robert Pankowecki, środa, 8 Lis 2006 #

 2. Te frazy są od dawna na pierwszych pozycjach:) Już od wyborów parlamentarnych. Jest jeszcze dużo więcej i bardziej kontrowersyjnych fraz związanych z politykami. np pedo……

  mkr, środa, 8 Lis 2006 #

 3. podane przez Ciebie frazy już od dawna istnieją na pierwszych miejscach w google. Pisałem o tym u siebie i poałem także kilka innych ciekawych fraz ;)

  Bartek, środa, 8 Lis 2006 #

 4. @Robert Pankowecki:
  Google głównie opiera się na bezdusznych algorytmach, można je wprowadzać w błąd itp., czego przykładem mogą być choćby wspomniane google-bomby…

  @mkr, Bartek:
  Jestem pewien, że nie wypozycjonowano tych stron akurat teraz na wybory samorządowe, nie napisałem też niczego takiego :) Ot znalazłem info o tym dość niedawno i pomysłałem, że się nada do przypomnienia w obecnym czasie :)

  Swoją drogą wniosek taki, że trzeba będzie baczniej obserować PiO, żeby być z takimi rewelacjami na bieżąco :)

  Tomasz Topa, środa, 8 Lis 2006 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów