Pierś Kasjerki :)

 

Hehe, właśnie robiłem porządki w poczcie, gdy znalazłem pewną fotkę zrobioną na jesieni. W pierwszym semestrze miałem basen we wtorki na 19:00, w Gdyni na Skwerze Kościuszki. Po basenie zwykle wracaliśmy na kolejkę całą bandą – zarówno ta w stronę Gdańska jak i na Wejherowo odjeżdżały równo o 20:35. I tak sobie pewnego razu idziemy ul. 10 Lutego…

…mijamy jakąś restauracyjkę, od niechcenia rzucam okiem na wystawioną przed drzwiami tablicę z menu… Eee… chwilka moment, czy ja dobrze widzę? Niby już późno, udziela się zmęczenie po basenie, ale na pewno dobrze przeczytałem! Co tam było? A zobaczcie tylko na fotkę, którą zrobiła Natalia swoim telefonem :)

Wpis opublikowany 19 marca 2006
Tagi: , , ,
Kategorie: wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Pierś Kasjerki :)"

 1. hahaha boki zrywać.

  Lizak , poniedziałek, 20 Mar 2006 #

 2. ubaw po pachy

  flamaster , wtorek, 21 Mar 2006 #

 3. masakra

  Panna Ostojanka , niedziela, 16 Kwi 2006 #

 4. hehe, dobre

  ?al , sobota, 29 Kwi 2006 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów