PayPal – cykliczne płaności (Recurring Payments)

 

PayPal Recurring Payments

Dwa dni temu na blogu PayPal poinformowano o wprowadzeniu cyklicznych płatności (Recurring Payments), czyli możliwości automatycznego obciążania konta klienta co określony czas. Ułatwia to sprawę jeśli chodzi o wszelkie usługi abonamentowe, można wprowadzić comiesięczne płatności i nie niepokoić klienta koniecznością załatwiania płatności.

Na blogu poinformowano o tym jako o „great news” chociaż pamiętam, że już wcześniej można było coś podobnego tworzyć przy pomocy Subscription Buttons… Będę musiał doczytać w wolnej chwili czym się dokładnie różnią te usługi…

Recurring Payments zostały dołączone do usług Express Checkout i Website Payments Pro. W tym ostatnim przypadku za dodatkową usługę musimy jeszcze dopłacić 30 USD miesięcznie. Samo Website Payments Pro już nas kosztuje 30 USD/mc… zaczyna się robić drogo.

Wpis opublikowany 29 czerwca 2008
Tagi: , , ,
Kategorie: internet, it

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "PayPal – cykliczne płaności (Recurring Payments)"

  1. Zasugerowano mi z tej strony internetowej za posrednictwem mojego kuzyna. Jestes niesamowity! Dziekuje!

    naprawa anten Gorzów, wtorek, 4 Sie 2015 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów