Mentalista / The Mentalist (TVN)

 

Jednym z hitów jesiennej ramówki TVN będzie serial „Mentalista” (The Mentalist) znany ze stacji CBS.

Głównym bohaterem jest Patrick Jane, pracujący jako konsultant dla Kalifornijskiego Biura Śledczego (CBI, California Bureau of Investigation) w Sacramento, Kalifornia. Patrick jest doskonałym obserwatorem, świetnie dostrzega różne niuanse w zachowaniu ludzi, wykorzystuje zdobyte na podstawie obserwacji informacje do manipulowa ludźmi. Potrafi również hipnotyzować. Stąd określenie Mentalista, czyli osoba wykorzystująca inteligencję, hipnozę i sugestia.

Swój talent wykorzystywał wcześniej udając medium w popularnych programach telewizyjnych. Po tym, gdy seryjny morderca Red John zabił jego żonę i córkę, postanowił pomóc w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych wraz z CBI i wspólnie schwytać mordercę.

Mentalista – trailer


W zespole CBI pracują również Teresa Lisbon, Wayne Rigsby, Grace Van Pelt oraz Kimball Cho.

Serial „Mentalista” („The Mentalist”) wystartował w 2008 roku w USA w stacji CBS. Premiera trzeciego sezonu „The Mentalist” odbędzie się 23 września 2010 roku.

Wpis opublikowany 7 września 2010
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: ciekawostki, pop, serial, tv, video, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Mentalista / The Mentalist (TVN)"

  1. o. fajny serial. jestem ciekaw jak mu wyjdzie 3.sezon. W ogóle to sie zacznie sezon na seriale ale w związku z policyjną akcją na ThePirateBay…będzie ciężkawo coś zassać na czas ;-)

    bobiko, środa, 8 Wrz 2010 #

  2. Serial ciekawy. Tym którzy nie oglądali jeszcze i zaczynają teraz na TVN to polecam stronę którą mam koło nicka.

    Zbyszek, poniedziałek, 13 Wrz 2010 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów