Intel Chase

 

Na rozpoczynający się powoli weekend, filmik wideo.

Przyjemna reklama zrobiona przez Intela. Podoba mi się wykorzystanie motywów różnych aplikacji, warto poświęcić te dwie minutki.

No to przekazuję wirusa dalej :)


Wpis opublikowany 7 stycznia 2011
Tagi: , , ,
Kategorie: ciekawostki, filmy, reklama, video, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Intel Chase"

 1. I teraz powiedzcie mi cholera, czy są potrzebne w telewizji beznadziejne reklamy? Dlaczego puszcza się chłam typu Delma czy inne Inteligo. Zamiast tego można by puścić taką wciągającą reklamę. Aż miło się ogląda. Super!

  Prox, piątek, 7 Sty 2011 #

 2. Bo taka reklama nie trafi do masowego odbiorcy. Jest długa, wymaga skupienia, zauważenia tych uruchomionych programów itd.

  A do telewizji idzie coś co w najprostszy sposób wbije Ci do mózgu, że jak chcesz margarynę to koniecznie taką, a nie inną, a jak łapie Cię mały głód, to konkretny jogurcik.

  Tomasz Topa, piątek, 7 Sty 2011 #

 3. Poważnie? Nie rozumiem przesłania reklamowego ;)

  matipl, sobota, 8 Sty 2011 #

  • No że możesz tyle programów na raz uruchomić na ipiątce… :)

   marsjaninzmarsa, niedziela, 9 Sty 2011 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów