HP Deskjet Ink Advantage 4625 + Konkurs!

 

Przez kilka ostatnich dni swoje firmowe papiery drukowałem na HP Deskjet Ink Advantage 4625. Jest to urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone właśnie dla małych firm, gdzie nie ma jeszcze potrzeby stosowania dużego biurowego kombajnu.

Deskjet 4625 to urządzenie typu 4-in-1 (drukarka, skaner, kopiarka i fax), które można kupić za około 500 zł. Cena umiarkowana, są rynku znajdziemy podobne kombajny zarówno tańsze jak i trochę droższe od tego modelu. Nowy oryginalny czarny tusz do tego urządzenia widziałem w sklepach internetowych za niewiele ponad 30 zł.

Wygląd

Ważące nieco ponad 6 kg urządzenie ma wymiary 448 x 550 x 207 mm i nie należy do kruszynek, ale mieści się na biurku. Urządzenie jest dość wysokie ze względu na automatyczny podajnik do kopiarki, który znajduje się u góry. Optycznie wygląd łagodzą zaokrąglone krawędzie, czarna obudowa i szary pas ciągnący się przez cały front. Według mnie całość prezentuje się elegancko, design trafia w mój gust. Wszystkie kable i porty znajdują się z tyłu urządzenia, więc nic po bokach nie wystaje.

Panel sterowania umieszczony na froncie urządzenia składa się z 2″ monochromatycznego ekraniku LCD o bardzo dobrym kontraście, płaskich przycisków znajdujących się dookoła niego oraz bloku klawiszy numerycznych służących do obsługi faksu.

Co ciekawe, HP zrezygnował z ekranu dotykowego na rzecz wspomnianych tradycyjnych przycisków. Miałem też okazję korzystać z urządzeń z ekranem dotykowym, ciekawy bajer, ale wcale mi go tu nie brakuje. Z panelu na drukarce nie korzysta się specjalnie często, więc „zwykły” ekranik i kilka przycisków spokojnie wystarcza. Może osobiście bym preferował minimalnie mniejszy font żeby naraz na ekranie zmieściło się więcej informacji.

Technikalia

Zawsze się zastanawiam co wymienić jako te najistotniejsze parametry techniczne drukarki, więc może kilka podstawowych pozycji ze specyfikacji technicznej:

 • Szybkość druku w czerni: 8 str./min
 • Szybkość druku w kolorze: 7,5 str./min
 • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
 • Rozdzielczość skanera: 1200 dpi @24bit
 • Maksymalny format druku: A4, bez marginesów
 • Port USB 2.0
 • Wbudowana karta bezprzewodowa 802.11b/g/n

Urządzenie nie ma opcji druku dwustronnego – chociaż w wielu porównywarkach pojawia się to w opisie. Ani na stronach HP ani korzystając z samego urządzenia, nie trafiłem na taką opcję.

Głośność pracy

Gdy kiedyś opisywałem jakąś inną drukarkę, padały pytania o głośność pracy. Jest to pojęcie względne, korzystałem z głośniejszych, chociaż o cichym drukowaniu późnym wieczorem nie ma co marzyć. Oceńcie sami.

Druk bezprzewodowy

Drukarka, jak na solidny model z tej półki wypada, posiada oczywiście wbudowany moduł WiFi. Dla mnie jest to teraz zupełnie obowiązkowa pozycja w nowych urządzeniach, mam już i tak wystarczająco dużo kabli.

Na początku miałem trochę problemów z podłączeniem tej drukarki do sieci. Trzeba korzystać z WPS, nie ma możliwości wpisania SSID i hasła do sieci z poziomu przedniego panelu drukarki. Mój router z wgranym DD-WRT nie wspiera tej funkcji, więc musiałem trochę pokombinować z podłączeniem drukarki do komputera przez USB, a dopiero potem przestawieniem jej w tryb bezprzewodowy przy pomocy dołączonego oprogramowania. Dopiero później zauważyłem, że drukarka uruchamia swój minihotspot, do którego można się podłączyć i skorzystać z konfiguracji w panelu webowym. Ale już jestem przyzwyczajony, że z nietypowymi konfiguracjami trzeba się nakombinować. Przysłowiowy Zwykły Użytkownik poradzi sobie z typową instalacją w kilka chwil.

Deskjet Ink Advantage 4625 obsługuje naturalnie również ePrint, czyli możliwość wysyłania dokumentów do wydrukowania na specjalny adres e-mail, który jest przypisany do danej drukarki. O HP ePrint pisałem już wcześniej, także przy okazji opisywania drukarki OfficeJet 6500A+.

Dwa razy więcej

HP promuje serię urządzeń Ink Advantage hasłem „Drukuj nawet dwa razy więcej stron za tę samą cenę”. Chodzi tu o wydajność/cenę tuszy Ink Advantage w zestawieniu z wkładami do innych urządzeń typu Deskjet. Przykładowo HP 655 CZ109AE za około 32 zł do Deskjet 4625 „wyciąga” do 550 stron i daje wynik zbliżony do akceptowalnych 6 gr za stronę.

Konkurs

Firma HP zgodziła się ufundować jako nagrodę w krótkim konkursie HP Deskjet Ink Advantage 2515 – mały domowy kombajn wielofunkcyjny, który na pewno przyda się w każdemu.

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, wyślij na adres konkurshp@topa.pl twórcze :) rozwinięcie zdania:

Gdybym miał drukarkę HP Deskjet Ink Advantage, najchętniej drukowałbym dwa razy więcej/częściej…

Konkurs rusza teraz i trwa do piątku 12.10.2012 do godziny 12:00.

Wśród nadesłanych maili, wspólnie z przedstawicielem firmy HP wybierzemy najciekawszą odpowiedź (najbardziej zaskakującą, najśmieszniejszą, naj…) i nagrodzimy wspomnianą drukarką. Nie ograniczamy formy wypowiedzi – tekst, grafika, wideo, cokolwiek ;)

Aktualizacja: 22.10.2012 – Wyniki

W sumie napłynęło 180 zgłoszeń, z których do drugiego etapu trafiło 25. Do ścisłego finału przeszło 7 zupełnie różnych zgłoszeń. Z tej siódemki wspólnie z przedstawicielem firmy HP wyłoniliśmy jedną osobę, która wygrywa nagrodę główną.

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 2515 zdobywa…

Adrian M., który dzięki nowej drukarce HP Deskjet Ink Advantage będzie mógł drukować dwa razy więcej/częściej… „obiekty 3D w lodzie :)”


Adrian, gratulacje! Za chwilę wysyłam do Ciebie maila z prośbą o przesłanie danych adresowych.

Ale to jeszcze nie wszystko :) Pozostali finaliści, którzy znaleźli się wśród „7 wspaniałych”, otrzymają od firmy HP zestaw gadżetów. Koszulek i smyczek mogą spodziewać się wkrótce: Janek Wieczorek (fajny filmik :)), Remigiusz Józefowicz, Wiktor Bielski (przebiegły plan!)), Joanna Sięka (pozdrowienia znad morza Gaździno!), Arek Stosur i Piotr Karaś.

Zapraszam do czytania kolejnych wpisów i udziału w następnych konkursach – casting na lektora Linksys trwa!) :)

» Zobacz dodatkowe ilustracje do wpisu «

 

Wpis opublikowany 8 października 2012
Tagi: ,
Kategorie: Testy sprzętu, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "HP Deskjet Ink Advantage 4625 + Konkurs!"

 1. Wyslano:-). Fajny sprzet, moze bym w koncu prace licencjacka zaczal pisac jakbym mial na czym drukowac :-)

  Autor komentarza, poniedziałek, 8 paź 2012 #

 2. Hymm… co mogłabym zrobić z drukarką HP Deskjet Ink Advantage? Już wiem! Zrobiłabym sobie z nią zdjęcie i wysłałabym wszystkim znajomym. „Kopary” by im poopadały tak, że z hukiem odbiłyby sie od gleby. A potem… pozwoliłabym im coś wydrukować. Ale niewiele – reszta byłaby dla mnie.

  Autor komentarza, czwartek, 11 paź 2012 #

 3. Czy można nią skanować przez podnoszenia pokrywy a jedynie wkładając to tej „czarnej dziury” na górze? Czy to tylko do fax’u?

  Autor komentarza, piątek, 12 paź 2012 #

 4. Tak na szybko przekazuję tylko informację, że liczba nieprzeczytanych zgłoszeń na mailu przekroczyła właśnie 100… więc chyba wyniki będą dopiero po weekendzie :)

  Autor komentarza, piątek, 12 paź 2012 #

 5. A drukował bym i skanował wszysto co ma ksiązżki zdjęcia ,diagramy,prace swoje wszystkie jeszcze raz

  Autor komentarza, piątek, 12 paź 2012 #

 6. Ja drukowałabym dużo zdjęć, i różnego rodzaje ksera dokumentów.I tej drukarki by mi wszysct znajomi zazdrościli

  Autor komentarza, sobota, 13 paź 2012 #

 7. Gdybym posiadała HP Deskjet Ink Advantage 4625 drukowała i skanowalabym zdjęcia. To najlepszy sposób aby zatrzymac czasu. Niezwykła pamiątka do której zawsze mogę wrócić aby powspominać najcudowniejsze chwile w moim życiu : )

  Autor komentarza, niedziela, 14 paź 2012 #

 8. Gdybym posiadała taka świetna drukarkę to moje materiały pomocnicze na egzaminach i kolokwiach były by nareszcie doskonale widoczne a skany drukowane byłyby w doskonałej rozdzielczości i nie musiałabym w ksero stać 500 godzin aby wydrukowac projekt :) wiec DLA MNIE NAJBARDZIEJ PRZYDA SIE TAKA DRUKARKA ZALICZE MAGISTRA I ZROBIE DZIEKI NIEJ WIELKA KARIERE I WTEDY ROZSŁAWI SIĘ JEJ IMIĘ:)

  Autor komentarza, niedziela, 14 paź 2012 #

 9. Kiedy wyniki?

  Autor komentarza, poniedziałek, 15 paź 2012 #

  • Mam jeszcze do przejrzenia 150 zgłoszeń, więc proszę o chwilę cierpliwości :) Na pewno postaram się ogłosić wyniki do końca tygodnia, a laureat zostanie powiadomiony mailem.

   Autor komentarza, poniedziałek, 15 paź 2012 #

 10. trochę współczuję :) powodzenia i wytrwałości życzę.

  Autor komentarza, poniedziałek, 15 paź 2012 #

 11. Gdybym miała drukarkę HP Deskjet Ink Advantage,najchętniej drukowałabym dwa razy więcej,częściej i szybciej moje marzenia.

  Autor komentarza, poniedziałek, 15 paź 2012 #

 12. Kiedy rozstrzygnięcie konkursu o drukarkę.

  Autor komentarza, środa, 17 paź 2012 #

  • Jak już napisałem wyżej, przyszło grubo ponad 150 zgłoszeń, które trzeba przeczytać i ocenić ;)

   Postaram się do końca tygodnia opublikować wyniki

   Autor komentarza, środa, 17 paź 2012 #

 13. Czyli prawdopodobieństwo 1/150:)))

  Autor komentarza, środa, 17 paź 2012 #

 14. jest szansa, że wyniki dziś będa??

  Autor komentarza, czwartek, 18 paź 2012 #

 15. A dziś? Wszak koniec ( roboczego) tygodnia:))

  Autor komentarza, piątek, 19 paź 2012 #

 16. czekamy :)

  Autor komentarza, piątek, 19 paź 2012 #

 17. w końcu tydzień to dużo czasu, chyba wystarczyło na przejrzenie zgłoszeń :)

  Autor komentarza, piątek, 19 paź 2012 #

 18. Tydzień? na rzetelne i dokładne wczytanie się w każde ze 150 zgłoszeń, a oprócz tego jeszcze codzienne obowiązki – kobiety dajcie, że spokój… i ćwiczcie swoja cierpliwość.

  Autor komentarza, piątek, 19 paź 2012 #

 19. Przeczytałem, przynajmniej pobieżnie, każde z 180 zgłoszeń (po sprawdzeniu jeszcze folderu spam itd.).

  W sumie to 20 stron A4 zadrukowanych drobnym druczkiem, nie wspominając o filmikach i obrazkach.

  Kilka pierwszych typów już jest, ale zadanie łatwe nie jest, więc proszę o jeszcze trochę cierpliwości :)

  Autor komentarza, piątek, 19 paź 2012 #

 20. Niech wygra najbardziej kretywny pomysł i uzasadnienie. Jeśli sa filmiki to myślę, że jest to większy wkład pracy aniżeli sam napisany tekst.

  Autor komentarza, sobota, 20 paź 2012 #

  • To zależy jaki to jest filmik, czasem książka wygrywa z obrazem :P

   Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 21. Najczęściej drukowała bym zdjęcia,ponieważ robienie zdjęć to jedna z moich pasji. Oraz ważne informacje niezbędne na zajęcia do szkoły

  Autor komentarza, sobota, 20 paź 2012 #

 22. Może już dziś będzie jakaś odpowiedz co do zwycięzcy ;>

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 23. Ale jesteście niecierpliwi.

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 24. Oj tupią wszyscy z nóżki na nóżkę i tupią ;)
  Z 180 zgłoszeń wybrałem już 25 do kolejnego etapu i przebieram dalej :) Możliwe, że przeciągnę ogłoszenie wyników do jutra (poniedziałku), bo chcę jeszcze podebatować z przedstawicielami HP czy da się coś jeszcze wyczarować :)

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

  • Już zostało 7, coraz bliżej finału :)

   Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 25. to może pokażesz te prace, które są w II Etapie ;>

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 26. Niby tak, ale przy filmiku jest większy wkład pracy, bo oprócz tekstu i obrazu, jeszcze jest dźwięk :P :-)

  No i mógłby ten finał nastąpić jutro – bo może udałoby się wyczarować kilka nagród pocieszenia dla II i III miejsca :-)))

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 27. Moje typy zostały wysłane do człowieka z HP z drobnym pytaniem, czy może gdzieś w szafie jeszcze czegoś dla drugiego miejsca nie ma :) Pewnie jutro będzie odpowiedź. Cierpliwości, finał już blisko :)

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 28. A możesz uchylić rąbek tajemnicy? :-) chociż powiedzieć jakiego typu prace – teksty, fotki, czy filmiki? i powiedzieć ile typów? :-)))

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

  • W sumie mogę :) Jak wspomniałem wcześniej, finalnie 7 zgłoszeń wysłanych do konsultacji z człowiekiem z HP.

   Jeden filmik, jedno foto, jedna wyliczanka, jeden wierszyk, jedna zakręcona historia, jeden chytry plan i jeden tekst, który mnie zaskoczył formą ;)

   Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 29. A tak na zupełnym marginesie dodam tylko, że na własne firmowe potrzeby zakupiłem sobie na początku ubiegłego tygodnia HP Deskjet Ink Advantage 3525. Bodaj jeden model niżej niż ta testowana – bez faksu, który nie jest mi zupełnie potrzebny i automatycznego podajnika, dzięki czemu urządzenie jest bardziej kompaktowe. Około trzech stówek w sklepach internetowych. Spełnia wszystkie potrzeby.

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 30. Bo faks tak na dobrą sprawę super potrzebny nie jest :-)

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

  • Niektóre firmy czy urzędy jeszcze często stosują faksy. Ja na szczęście od kilku lat nie musiałem po to urządzenie sięgać :) A w razie czego są internetowe usługi typu mail2fax

   Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 31. A czego było najwięcej? – tekstów, fotek, czy filmików? :-)

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

  • Zdecydowanie tekstów. Filmiki można policzyć na palcach jednej ręki, do fotek już potrzeba więcej :)

   Ale i tak najwięcej było prac pisemnych, dlatego właśnie tyle mi zajęło czytanie i ocenianie wszystkiego. Wcześniej już chyba wspominałem, że gdy zrzuciłem sobie wszystkie odpowiedzi pisemne do Worda, to wyszło ponad 20 stron A4 dość małym fontem :) Rekordzista miał dla siebie ponad pół strony.

   Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 32. Dobra, koniec zdradzania tajemnic :)

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 33. ale mógłbyś jeszcze zdradzić chociaż imiona tych 7 szczęśliwców, spośród których jest wybierany zwycięzca. Zawsze to miłe połechtanie, że komuś się spodobała nasza praca, nawet jeśli nie wygramy :)

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 34. ooooo jestem za :-) Prosimy, zdradź imiona! :-)
  I dziękujemy za informacje :-)

  Autor komentarza, niedziela, 21 paź 2012 #

 35. Imiona i pierwsza litera nazwiska:)))))))))

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 36. Poniedziałek o północy cichutko wkroczył do życia naszego
  A w komentarzach cisza, ani nazwiska, ani inicjału żadnego
  Pan Tomasz Topa milczy, ani słówka nawet nie odpodpowie
  Nie zdradzi swych typów, faworytów, nawet w jednym słowie
  Tłumaczy się pokaźną ilością zgłoszeń, które go przerastają
  I nie ma grama litości na tymi, którzy z wiarą na wynik czekają
  Wybrał wreszcie siedem zgłoszeń , co mnie wielce ucieszyło
  I wysłał do HP, lecz w jego planach tego kroku wcale nie było
  A drukarka HP Deskjet Ink Advantage 4625 stoi samiuteńka
  I dziwi się,że nikt nikt nie dostał jeszcze jej, takiego cudeńka :)

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 37. Panie Tomaszu, nie słyszy Pan płaczu, lamentu, łkania drukarki?
  Taka rozpacz przecież nie przystoi sprzętowi tej klasy i marki !!!,
  Proszę ją natychmiast po obudowie czule pogłaskać i ucałować,
  I szepnąć ,że ma już dla niej kogoś, kto będzie się nią opiekować,
  Proszę zapewnić ją także o jego wielkiej dla niej miłości, oddaniu,
  I o tym, że z nią zawsze chętnie pogada, zwłaszcza przy drukowaniu:)
  Taka cudowna drukarka powinna czuć się przepiękna i podziwiana,
  Wspaniała, najlepsza, najszybsza, fenomenalna i stale pożądana,
  Taki cud techniki nie może się przecież samotnie tak denerwować,
  Musi mieć własny dom, a nie się gdzieś w HP po kątach chować!

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 38. Proszę jej jeszcze przekazać Panie Tomaszu, serdecznie proszę,
  Å»e dla mnie będzie wszystkim tym, o czym marzę i o co proszę,
  Dobrą passą, spokojem ducha, słodkim snem, asem w rękawie,
  Gwiazdką z nieba, hossą na giełdzie, taką rybą, snem na jawie,
  Zdobyciem Mount Everestu, dobrymi zbiorami, lekkością bytu,
  Pomyślnym wiatrem, hojnym sponsorem, chwileczką zachwytu
  Korzystnym układem gwiazd, uśmiechem, drogą usłaną różami,
  Rześkim porankiem, radością, bezchmurnym niebem nad nami
  Czterolistną koniczyną, manną z nieba, bogów przychylnością,
  Owacją na stojąco, słodkim miłym życiem i wielką mą miłością!

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 39. Co tam Panie Tomaszu? Czy mglista noc przyniosła jakieś nowiny?
  Wie Pan już, czy drukatka trafi do rąk chłopaka, czy też dziewczyny?
  Czy nagrodzona zostanie proza, filmik, czy jakieś inne rymowanki?
  Czy poznamy dziś nazwisko Pana wybrańca lub Pana wybranki?
  A może rozda Pan drukarki wszystkim uczestnikom konkursu tego?
  Wtedy, nie musiałby Pan dokonywać wyboru nadzwyczaj trudnego.
  Wystarczyłoby jedynie drukarki zapakować i kartony zaadresować
  I nic się nie matwić, nie przeżywać, nie rozmyślać i nie strsować…
  Z takiego rozwiązania i Pan i my, bylibyśmy niezwykle zadowoleni
  Radośni,szczęśliwi,uśmiechnięci, dowartościowani i docenieni !!!!!!!

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 40. halo halo! trzeba czytać ze zrozumieniem – wczoraj zostało napisane, że typy sa przesłane do osoby z HP – chyba nikt nie sdzi, że ktoś z firmy o północy z niedzieli na poniedziłek będzie sprawdzał prace kokursowe…

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

  • halo halo! :) Trzeba czytać z choć odrobiną poczucia humoru:)) Wszak to zabawa:)

   Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 41. Ależ od rana tu wierszy i rymowań… :)

  Czekam na odpowiedź ze strony HP, cierpliwości

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

  • Trzeba jakoś zabić ten dłużący się niemiłosiernie czas oczekiwania:)

   Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 42. Tomku drogi, ale podać imiona tej „szczęśliwej 7” byś mógł :P :)))

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

  • Samo imię niewiele wniesie do sprawy:)

   Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 43. Pani Ewo na pewno jest pani w gronie finalistów ;)

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 44. Ciekawe która?

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 45. Oj nie, nie sądzę, że mi się udało, ale jestem ciekawa czy mój kolega ma szanse :-)

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 46. Jestem w gronie finalistów?

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 47. Czysta szydera ;P I tak Pan Tomasz nie ogłosi kto jest nim HP mu nie odpowie, więc pozostaje oczekiwanie

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 48. Ciekawe, czy „człowiek z HP” w poniedziałkowy ranek wziął się pilnie do czytania?
  I kiedy prześle Panu Tomkowi efekt swego mozolnego prac naszych czytania ?
  Kiedy dokona dobrego,trafnego, jedynego, sprawiedliwego i słusznego wyboru ?
  I kiedy przyczyni się do zakończenia tego przeuroczego o skład finału sporu?
  Czy Pan Tomek T. zdradzi swą złotą siódemkę, czyli da się w końcu ubłagać ?
  Czy wciąż będzie milczał jak zaklęty, nie chcąc rąbka tajemnicy zdradzać?
  Pewnie wszystko w jednym wielkim sekrecie Pana Tomasza Topa nadal zostanie,
  A wygra ten, kto jako pierwszy z nas, zwycięskiego maila dziś dostanie:)

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 49. Ta „szczęśliwa 7” mogłaby zostać wymieniona, niektórym rozwiałyby się wątpliwości, jakby nie było ich imienia i przestaliby się denerwować.

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

  • Chyba by dopiero zaczęli się denerwować:)

   Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 50. Wysłałem małą przypominajkę i pokazałem czekający tu tłum :) Dostałem odpowiedź:

  „Jedziemy dziś na prezentację i jesteśmy strasznie zarobieni. Przejrzałem komentarze, na pewno dziś pomogę. Choć możliwe, że dopiero późnym wieczorem.”

  Ja też tu cały czas nie siedzę i nie odpowiadam, bo trzeba pracować niestety :)

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 51. No to prosimy, podaj nam 7 imion finalistów :-)

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 52. Kilka imion …a gwarantuję, że koczujący tu tłum, skurczy się do siedmiu sztuk w oka mgnieniu :)

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 53. tym bardziej, że HP odezwą się dopiero wieczorem, więc te imiona by serio były wskazane

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 54. Do wygrania jest HP Deskjet Ink Advantage 2515, a niektórzy widzę myślą, że HP Deskjet Ink Advantage 4625 :))

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

  • Ja w sumie cały czas tak myślałam… kłania sie dokładne czytanie tekstu :)

   Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 55. Dobrze jednak wybierać z kimś o odmiennym spojrzeniu, zupełnie inne oceny zgłoszeń :) Zaraz zaktualizuję wpis o wyniki.

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 56. to są już wyniki? :-)

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 57. a czemu „zupełnie inne” miałeś innego fworyta? – inny był twój typ? :)

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 58. Widzialem tu przez chwile jeden dosc nieprzyjemny komentarz i dobrze, ze zostal usuniety, trzeba jakis poziom dyskusji trzymac.

  W kazdym konkursie zawsze jest marudzenie na wyniki. Jak czysty los to zle, jak juz autor cos wybierze to tez zle. Tu chociaz wiecej niz jedna osoba wybierala, wiec przynajmniej nie jest to zupelne widzimisie czy kolesiostwo blogera.

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

 59. Oj ja nie widziałam, ale zgodze się z kolegą – kultura musi być :-)

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 paź 2012 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów