Google AdWords – problemy rozwiązane. Nowe błędy znalezione ;)

 

Marudziłem wczoraj na problemy z konfiguracją konta AdWords. Wysłałem od razu maila do supportu i… faktycznie reagują w przeciągu 1 doby! Panel został poprawiony, dostałem maila z przeprosinami, przestawiono mi ręcznie strefę czasową, wszystko śmiga. Nawet już konto aktywowałem i opłaciłem :)

Poprawiony formularz AdWords

Witam,

Dziękujemy za Państwa wiadomość.

Przykro nam, że mają Państwo problemy z kontem AdWords. Aktualnie napotkaliśmy na pewne problemy i nasi inżynierowie zajmują się sprawą ustawień strefy czasowej i mają nadzieję na szybkie znalezienie rozwiązania.

W związku z napotkanymi problemami na Państwa koncie została domyślnie wybrana strefa czasowa: „(GMT-08:00) Czas pacyficzny”. Pragniemy poinformować, iż zmieniliśmy tą strefę czasową na (GMT+01:00) Polski Czas Lokalny .

Prosimy pamiętać, że ponowna zmiana strefy czasowej Państwa konta nie będzie możliwa.

Dzięki temu mogą Państwo bez problemu przejść do kolejnego kroku w procesie wprowadzania informacji rozliczeniowych. Jeżeli nadal będą Państwo napotykać problemy prosimy o kontakt.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Ale to i tak nie koniec błędów znalezionych podczas aktywacji konta. Potwierdzenie płatności kartą kredytową wygląda trochę nieskładnie…

Potwierdzenie płatności

Wpis opublikowany 27 czerwca 2007
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Google AdWords – problemy rozwiązane. Nowe błędy znalezione ;)"

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów