Google AdSense chwilowo niedostępne

 

Siedziałem dziś jak zwykle buszując w Internecie, wypełniając kolejny element planu podbicia świata ;). Rozkład dnia zakładał właśnie prace w panelu sterowania programu Google Adsense gdy przy przechodzeniu na którąś z podstron nagle pojawił mi się pewien komunikat…

Witryna programu Google AdSense jest chwilowo niedostępna. Prosimy spróbuj pó?niej.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

I to jeszcze we wszystkich obsługiwanych przez system językach (screen).

Nie no, wszystko fajnie – bardzo dobrze, że trwają te prace konserwujące czy jak to tam nazwali. Ale jednak na stronie Google AdWords jest trochę więcej informacji (screen) i na dodatek informowali o tym w panelu już od tygodnia…

AdWords is temporarily down due to system maintenance until approximately 3:00pm PST [?] on May 27. Please note that your campaigns are running normally during this short downtime. We apologize for any inconvenience.

Czy tak trudno jest umieścić też identyczną informację na stronie AdSense oraz zapowiedzieć prace w panelu w miejscu typowych porad?

Wpis opublikowany 27 maja 2006
Tagi: , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Google AdSense chwilowo niedostępne"

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów