Gdynia Video Przewodnik

 

Znalezione w Internecie filmy, na których można zobaczyć różne miejsca w Gdyni.

Gdynia – Orłowo

Zaczynamy od klifu:

Znowu klif, Dom żeromskiego, kutry rybackie na plaży i drewniane molo.

Skwer Kościuszki

Pierwsze 20 sekund to widok z góry od strony Mariny Jachtowej. 00:21 pojawia nam się ORP Błyskawica zacumowany przy nabrzeżu. 00:30 – Dar Pomorza, obecnie na stałe przycumowany do nabrzeża, udostępniony do zwiedzania. 00:36 – Dar Młodzieży, statek mojej uczelni, Akademii Morskiej w Gdyni. Na nim odbywają praktykę studenci wydziałów Nawigacyjnego, Elektrycznego i Mechanicznego. Następnie widzimy Akwarium Gdyńskie, nie nazwaną chyba metalową konstrukcję ;) i pomnik Josepha Conrada Korzeniowskiego. I na końcu długa aleja spacerowa wzdłuż całego skweru (ciekawostka: W ich obrębie można za darmo korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu!)

Dar Pomorza

Widok z pociągu

Widok z pociągu dojeżdżającego do stacji Gdynia Główna

Wpis opublikowany 4 czerwca 2006
Tagi: , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Gdynia Video Przewodnik"

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów