USA Trip: Cedar Point Amusement Park

29 sierpnia 2011 – Cedar Point Amusement Park w okolicach Sandusky w stanie Ohio. Przez 13 lat z rzędu uzyskiwał tytuł najlepszego parku rozrywki na świecie. Nie mogło nas tam zabraknąć.

Dobrze, że dojechaliśmy tam w poniedziałek z rana i jeszcze pod koniec sezonu – nie wyobrażam sobie tłumów z wakacyjnego weekendu. Spędziliśmy tam cały dzień, a i tak nie udało się zaliczyć wszystkich atrakcji.

Co tu będę ściemniał, cykor mnie łapał przed wejściem na większość atrakcji, a na fotkach robionych w trakcie jazdy wychodziłem zawsze strasznie :) Ale te wielkie rollercoastery robią mega wrażenie i każdemu polecam przejażdżkę takim.

Największe wrażenie zrobił oczywiście Top Thrill Dragster – od 0 do 120 mph w niecałe 4 sekundy, pionowy wjazd na wysokość prawie 120 metrów, równie pionowy zjazd, a wszystko w 17 sekund. Filmik poniżej nie oddaje tego wrażenia ;)

Wszystkie fotki ustrzelone aparatem Samsung NX11 wypożyczonym na wyjazd od Samsung Polska.

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów