FlashMob „Santa Claus Invastion” – Gdańsk, Galeria Bałtycka 2007

 

Dzisiaj odbył się zapowiadany od dłuższego czasu flash mob „Santa Claus Invasion”. WIELKA SZKODA, Å»E TAK MAŁO OSÓB WZIĘŁO CZYNNIE W TYM UDZIAŁ! W Galerii było mnóstwo osób, dzień i godzina bardzo dobrze dobrane, pomysł prosty… szkoda, szkoda… Niewiele osób się przyłączyło, więc Mikołaj dość szybko życzył wszystkim wesołych świąt i ruszył ponownie do swych sań.

Za akcją stała ta sama ekipa, która w maju ćwiczyła na ulicy Długiej. Czekamy na kolejne akcje :)

Flash Mob Gdańsk

Strzeliłem kilka fotek, można je zobaczyć w moim albumie w PicasaWeb.

A tak wyglądał chyba największy w Polsce flash mob w Poznaniu w Starym Browarze w maju tego roku. Liczba osób zaskoczyła wszystkich – od organizatorów po ochroniarzy obiektu ;)

Wpis opublikowany 16 grudnia 2007
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "FlashMob „Santa Claus Invastion” – Gdańsk, Galeria Bałtycka 2007"

 1. akcja z poznania calkiem niezle wyszla tez w gdanskim ALPHA centrum :)

  Autor komentarza, niedziela, 16 gru 2007 #

 2. miałem przyjemność być w starym browarze na flash mobie… i nie byłbym sobą gdybym się nie pochwalił, że stałem w samiutkim centrum, czyli w pierwszym rzędzie wokół koła które się tam zrobiło dla dwóch głównych bohaterów :). i jeszcze się pochwalę że byłem pierwszą osobą, zaraz po tym kolesiu w czerwonym która wycelowała w drugiego głównego bohatera (kobietę) ;) widać nawet mój biały rękaw na tym filmiku ;p. byłem ze znajomymi, zabawa była przednia, spotkałem tam nawet osoby mi znane, których na co dzień nie widują, bardzo fajnie to wszystko wyszło, tylko że to nie był flash mob a happening. niestety zbyt wiele osób o tym wiedziało… o flashmobie powinna wiedzieć tylko grupka osób, która nagle zaczyna coś „odwalać”. a tutaj wiedzieli nawet ochrona i władze starego browaru… może dlatego że był to pierwszy z „flashmobów” po dość długiej przerwie.

  Autor komentarza, niedziela, 16 gru 2007 #

 3. Czekamy na filmik z Galerii Bałtyckiej. Zobaczymy jak teraz to wyszło…

  Autor komentarza, niedziela, 16 gru 2007 #

 4. Tomku, czemu mało osób? bo pierwsze słyszę, że była taka akcja. Jakoś na żadnym mi znajomym blogu o tym nie czytałem.
  Jak ktoś ma się zjawić na flash mobie, jeśli o nim nie wie ;)

  Autor komentarza, poniedziałek, 17 gru 2007 #

 5. Tomek cieszę się, że udało Ci się przybyć na akcję, którą wraz z Jakubem udało mi się zorganizować. Powiem tak: za mało osób (przynajmniej tych biorących udział) i większość uczestników się spóźniła średnio 5-10 minut (spotkałem ich z Kubą po wyjściu z Galerii).

  Dlatego właśnie mieliśmy frekwencję taką, jaką mieliśmy. Tomku byłbym wdzięczny za podesłanie kilku fotek – w szczególności tej, na której uwieczniłeś najlepszego uczestnika, który będąc po emeryturze wpadł z dzwonkiem, czapką i chęcią wzięcia udziału ;)

  Autor komentarza, poniedziałek, 17 gru 2007 #

 6. czytalem o akcji w Poznaniu, ale nie uswiadamialem sobie, ze tak ostro bylo i… niebezpiecznie ;) nikomu nic sie nie stalo?

  Autor komentarza, wtorek, 18 gru 2007 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów