Czytnik Google, czyli Google Reader po polsku!

 

Z okazji walentynek Google podarowało właśnie polskim użytkownikom prezent: polską wersję językową aplikacji Google Reader! Przepraszam, od dziś to Czytnik Google :)

Google Reader - Czytnik Google

Na razie jestem w lekkim szoku i ciężko mi się przyzwyczaić ;) Szukam „Mark all as read” a tu nie ma… jakieś „Oznacz wszystkie jako przeczytane” mi się pojawia ;)

Google Reader PL - Czytnik Google

Na oficjalnych blogach Czytnika czy Google Polska jeszcze nie ma o tym żadnej wzmianki. Tomasz.Topa.pl po raz kolejny najlepiej poinformowanym źródłem informacji ;-)

Wpis opublikowany 14 lutego 2008
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Czytnik Google, czyli Google Reader po polsku!"

 1. Od razu widać kto jak i kiedy zaczyna prace, ewentualnie chodzi spać. :)

  Wojciech Ignaczewski, czwartek, 14 Lut 2008 #

 2. No proszę, wchodzę na GReadera, czytam RSSy. Dochodzę do twojego bloga i czytam tytuł wpisu: „Google Reader po Polsku!” WTF? O, faktcznie :D

  Tak się przyzwyczaiłem do GReadera, że już nawet zmiany języka nie zauważyłem :D

  Albi, czwartek, 14 Lut 2008 #

 3. Podobnie zaczynamy dzień. :-) Całe szczęście nie zmienili skrótów.

  Robert Drózd, czwartek, 14 Lut 2008 #

 4. Czytam sobie własnie RSSy i trafiam na Twój wpis. Patrzę, rozglądam się: O-żesz… faktycznie! Nawet nie zauważyłem do chwili gdy o tym nie przeczytałem u Ciebie :]

  Ze mną chyba coś jest nie tak :)

  fanatyk, czwartek, 14 Lut 2008 #

 5. damn! rzeczywiście ;) śmiesznie teraz to wygląda ;) kwestia przyzwyczajenia chyba…

  ludwik, czwartek, 14 Lut 2008 #

 6. Czy to tylko u mnie, czy polska wersja nie działa z Google Gears?

  Łukasz Horodecki, czwartek, 14 Lut 2008 #

 7. A tak swoją drogą, to ile Ty masz Tomek subskrypcji? Bo patrząc na ten zrzut, to na pełnym ekranie nie doszedłeś nawet do połowy litery A :)

  futomaki.pl, czwartek, 14 Lut 2008 #

 8. Ja dowiedziałem się o polskiej wersji od Pawła Wimmera. Potem trafiłem do Wojtka Ignaszewskiego i dopiero do ciebie… :P
  Polska wersja nie ma „Friend’s shared items”, więc warto jeszcze na razie zostać przy wersji angielskiej.

  grizzly3, czwartek, 14 Lut 2008 #

 9. dla mnie to i tak bez większej różnicy. o zmianie dowiedziałem się… czytając nowe wiadomości w Readerze. nawet w chińskim można się połapać – chodzi o to co dociera, łatwo domyślić się, że plusik służy do dodawania nowego kanału, a jak się pogrzebie pośród niezrozumiałych znaków to i kosz się znajdzie.
  chociaż plus za to, że Google dostrzega polskich użytkowników i kolejne aplikacje mają swoją wersję językową.

  shqvarny, czwartek, 14 Lut 2008 #

 10. Zrobiwszy pewne proste obliczenia na podstawie tego zrzutu wnioskuję, że subskrybcji jest około 256 ;) Na lepsze oszacowanie nie pozwala deformacja obrazka powstała przy zmniejszeniu :)

  Gleb Peregud, czwartek, 14 Lut 2008 #

 11. @Gleb Peregud, Futomaki: 256? blisko ;) 274 na chwilę obecną. Trzeba będzie powoli porządki zrobić, to może do tych 250 zejdzie ;)

  Ja zauważyłem po przeczytaniu kilkunastu nowych pozycji (stąd screen przedstawia pustą stronę główną). Rzucił mi się w oczy dopiero tekst „zaznacz wszystkie jako przeczytane” – coś duże to było… i czemu na pasku u góry nie ma „Reader” koło ikonki tylko jakiś „Czytnik”? Polska wersja? To to było tu wcześniej czy dopiero się pojawiło? Przed publikacją newsa jeszcze na googlach sprawdziłem czy to przypadkiem od roku nie jest tak tylko nie zauważyłem ;) (vide: odśnież…)

  Tomasz Topa, czwartek, 14 Lut 2008 #

 12. A ja się dowiedziałem przez blipa, bo gg startuje mi szybciej niż Opera.

  Adam Klimowski, czwartek, 14 Lut 2008 #

 13. no i oczywiście polska wersja jest o pół roku w tył jeśli chodzi o funkcjonalność: Friends’ shared nie działa, gears nie działa…
  That’s why i ALWAYS use english Reader and Gmail

  renczus, czwartek, 14 Lut 2008 #

 14. Kawałki udostępnione przez znajomych pokazują się normalnie gdy używa się widoku „Wszystkie elementy”, nie ma jedynie tej pozycji w menu (i tak go nigdy nie oglądam :p)

  Łukasz Horodecki, piątek, 15 Lut 2008 #

 15. Też wczoraj zauważyłem, że jakieś napisy inne :) Pomyślałem, że to ona wersja bo poprzednio nie rzucało się tak w oczy np. „Zaktualizowane”

  matipl, piątek, 15 Lut 2008 #

 16. Chwalipięta :P

  mimbla, sobota, 16 Lut 2008 #

 17. Akurat wróciłem z wakacji i też przeżyłem szok :). Człowiek otwiera readera, a tu się nagle okazuje, że zamiast angielskiego wita go jego rodzimy język. Miłe zaskoczenie :).

  Keroth, niedziela, 17 Lut 2008 #

 18. wonderful points altogether, you just received a new reader. What may you recommend about your put up that you just made a few days ago? Any positive?

  Merry Desanto, sobota, 23 Cze 2012 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów