Czasowstrzymywacz małym druczkiem

 

Plus GSM wprowadził niedawno nową usługę Czas Stop, która w świadomości użytkowników utkwiła pod hasłem Czasowstrzymywacz (Wstrzyczasomywacz? :)) Czyli (cytując reklamę) „po drugiej minucie czas stop, a dalej rozmawiasz za darmo…”.

Ale po dokładnym wczytaniu się w regulamin usługi okazuje się, że Czasowstrzymywacz to słabeusz, bo siły starcza mu jedynie na niespełna pół godziny! Koszt rozmowy nie jest naliczany tylko pomiędzy drugą a trzydziestą minutą. Po upłynięciu trzydziestem minuty, znowu płacimy, przez ściąganie minut z pakietu wliczonego w abonament, lub poprzez nabijanie do faktury 66gr/minutę.

Warto też zastanawiając się nad nową ofertą pamiętać, że trzeba dodać opłatę aktywacyjną w wysokości 25zł (brutto). W tym czasie nie można też korzystać z pozostałych usług Plusa: Swojaki, Dodawanie Godzin, Strefa Plus.

Wpis opublikowany 10 września 2006
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Czasowstrzymywacz małym druczkiem"

 1. Test

  Tomasz Topa, sobota, 16 Wrz 2006 #

 2. „chłyt maketingoy” ;)

  Ludwik, niedziela, 8 Paź 2006 #

 3. Dokładnie tak, jak mówisz, drogi Ludwiku ;)

  Łukasz Więcek, niedziela, 8 Paź 2006 #

 4. Oj Tomku, czepiasz się trochę… nie żebym bronił Plusa, ale siedzę trochę w regulaminach itd., a nawet nie trzeba w tym siedzieć – zdrowy rozsądek nakazuje stwierdzić, że za 1,32 zł to 2 godzin sobie nie pogadasz…
  No i jeszcze jedno – na stronie Plusa nie trzeba się w regulamin wczytywać – w krótkim opisie promocji czytamy: „…Dzięki niej po 2 minutach połączenia zatrzymujemy licznik i do 30-tej minuty rozmawiasz za darmo.” No chyba, że decyzję o zakupie takiej usługi podejmujesz tylko i wyłącznie na podstawie reklamy ;). A co do opłaty aktywacyjnej – znajdź mi promocję abonamentową bez takowej (ja w każdym razie nie kojarzę… Dobra, kończę już mój najazd :D

  Leszek, niedziela, 8 Paź 2006 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów