But You Can (Invest In Poland)

 

W dniach 4-6 listopada 2011 roku odbywa się w Gdańsku Polish InvestForum, pierwsza z nowego cyklu międzynarodowych konferencji mających zaprezentować możliwości naszego kraju i zachęcić do inwestowania w Polsce.

Ale konferencja to jedno, a spot promujący imprezę to coś zupełnie innego. Bo spot nietypowy.

Jasne jest, że w 30 sekund nie zachęcisz nagle całego świata do przenoszenia swoich biznesów nad Wisłę, od tego jest cała konferencja. Chodzi o zaintrygowanie i zachęcenie do choćby odwiedzenia strony ze szczegółami. I to się chyba udaje… Zobaczcie sami:


A jako ciekawostkę z Gdańska dodam, że pani zaparkowała swoje autko na Rybackim Nabrzeżu vis-à-vis Polskiej Filharmonii Bałtyckiej i przebiegła w tych szpileczkach ponad 500 metrów do Kościoła Świętego Mikołaja (albo i jeszcze dłużej biegła, bo ruszyła do w stronę Hiltona – dłuższą drogą :)). A tam urzędują Dominikanie chodzący w charakterystycznych biało-czarnych habitach, a nie zwykłych sutannach :) Ale to tylko drobny szczegół, który się tubylcowi rzuca w oczy ;)

Wpis opublikowany 30 października 2010
Tagi: , , , ,
Kategorie: ciekawostki, konferencje, reklama, trójmiasto, video, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "But You Can (Invest In Poland)"

  1. Na swój sposób ciekawe.

    Tylko liczba różnych ekranów na zakrystii może rodzić pewne podejrzenia, że ksiądz zamiast inwestować w świątynię czy choćby kraj, wyposażał się w elektronikę… :)

    Autor komentarza, niedziela, 31 paź 2010 #

  2. … Ludziska reklama sprawa umowna…dobre to jest !!!!

    Autor komentarza, czwartek, 11 lis 2010 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów