But You Can (Invest In Poland)

 

W dniach 4-6 listopada 2011 roku odbywa się w Gdańsku Polish InvestForum, pierwsza z nowego cyklu międzynarodowych konferencji mających zaprezentować możliwości naszego kraju i zachęcić do inwestowania w Polsce.

Ale konferencja to jedno, a spot promujący imprezę to coś zupełnie innego. Bo spot nietypowy.

Jasne jest, że w 30 sekund nie zachęcisz nagle całego świata do przenoszenia swoich biznesów nad Wisłę, od tego jest cała konferencja. Chodzi o zaintrygowanie i zachęcenie do choćby odwiedzenia strony ze szczegółami. I to się chyba udaje… Zobaczcie sami:


A jako ciekawostkę z Gdańska dodam, że pani zaparkowała swoje autko na Rybackim Nabrzeżu vis-à-vis Polskiej Filharmonii Bałtyckiej i przebiegła w tych szpileczkach ponad 500 metrów do Kościoła Świętego Mikołaja (albo i jeszcze dłużej biegła, bo ruszyła do w stronę Hiltona – dłuższą drogą :)). A tam urzędują Dominikanie chodzący w charakterystycznych biało-czarnych habitach, a nie zwykłych sutannach :) Ale to tylko drobny szczegół, który się tubylcowi rzuca w oczy ;)

Wpis opublikowany 30 października 2010
Tagi: , , , ,
Kategorie: ciekawostki, konferencje, reklama, trójmiasto, video, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "But You Can (Invest In Poland)"

  1. Na swój sposób ciekawe.

    Tylko liczba różnych ekranów na zakrystii może rodzić pewne podejrzenia, że ksiądz zamiast inwestować w świątynię czy choćby kraj, wyposażał się w elektronikę… :)

    Mariusz Słodki, niedziela, 31 Paź 2010 #

  2. … Ludziska reklama sprawa umowna…dobre to jest !!!!

    szyderka, czwartek, 11 Lis 2010 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów