MyAvatars, czyli MyBlogLogowe avatary przy komentarzach

 

Świetny plugin, którym się dziś pochwalił matipl: MyAvatars.

Cóż, po raz kolejny muszę pochwalić MyBlogLog. Te kilka avatarków pozwala Ci poznać wiele ciekawych serwisów i znaleźć tam super przydatne rzeczy :).

Wpis opublikowany 15 stycznia 2007
Tagi: , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "MyAvatars, czyli MyBlogLogowe avatary przy komentarzach"

 1. no i co teraz cholera zrobić?! zostawić gravatary przy komentach czy zmienić je na mybloglog avatary…?

  Autor komentarza, wtorek, 16 sty 2007 #

 2. @ludwik: Tylko MyBlogLog się liczy ;)

  Autor komentarza, wtorek, 16 sty 2007 #

 3. no dobra, ale mybloglog na razie liczy 77 userów [polska community] plus jeszcze te pare ludziów, którzy sie jeszcze nie zapisali do polskiej community… a jednak gravatarowców jest chyba ciut więcej :)

  Autor komentarza, wtorek, 16 sty 2007 #

 4. Tylko na razie :D 85 użytkowników polskiej wspólnoty.

  Autor komentarza, czwartek, 18 sty 2007 #

 5. Ale gvatarów nie można już dodawać (!), a mnie i tak nigdy sie nie udalo. Albo serwis padal, albo moderator nie akceptowal…

  BTW: To ta wtyczka do WP powieksza liczbe avatarow recent readers po prawej z max 10 do 30?

  Autor komentarza, piątek, 19 sty 2007 #

 6. @Piotr: Tak, Gravatar już dłuższy czas jest „in maintance mode” i na tym się kończy. Mi udało się znaleźć 2-dniowe „okienko” i wtedy założyć konto, niby zostało zaakceptowane po kolejnych 2 dniach, ale w końcu ani razu nie udało mi się zobaczyć mojego gravatara nigdzie…

  Co do „recent readers” – nie, to już efekt mojego dłubania w kodzie :) Odrobinę zwiększona szerokość widgetu, wyłączone nicki odwiedzających i voila :) Gdyby włączyć jeszcze o połowę mniejsze avatarki, to weszłoby tego prawie drugie tyle :)

  Autor komentarza, piątek, 19 sty 2007 #

 7. @Alpha – w lutym ma być premiera Gravatar2 ;) I jednak G ma jedną wielką przewagę nad MBL – można wybrać dowolne wielkości avatarków. A na MBL jesteś skazany na ewentualne skalowanie avatarów w CSS – ale jak wiadomo, to tragicznie pogarsza jakość zdjęć.

  A co do recent-readers – jak robiłem testy u siebie z samymi avatarami (bez podpisów), to doszedłem do 6 kolumn i 10 rzędów ;) I tak, jak 10 rzędów to jest maksymalna wielkość (i z ksywkami i bez ksywek), tak ilość kolumn jest zależna chyba tylko od szerokości wigeta (na jakimś blogu widziałem MBL zrobionego zaraz nad stopką na całą szerokość strony ;)

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 sty 2007 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów