Zarządzanie prywatnością w portalu Nasza-Klasa.pl

 

W Naszej-Klasie pojawił się dzisiaj news:

Teraz możesz zarządzać dostępem do Twojego profilu przy pomocy wygodnego narzędzia. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie ustawienia dotyczące Twojej prywatności. Możesz w dowolnym momencie sprawdzić, usunąć lub poprawić zamieszczone przez Ciebie informacje.

I faktycznie, mamy teraz do dyspozycji dość rozbudowany panel zarządzania naszymi danymi. Do dyspozycji mamy teraz trzy poziomy prywatności:

 • profil otwarty
 • profil prywatny
 • profil zamknięty

Zarządzanie prywatnością w portalu Nasza-Klasa.pl

Wpis opublikowany 2 lutego 2008
Tagi: , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Zarządzanie prywatnością w portalu Nasza-Klasa.pl"

 1. Reakcja dobra, choć moim zdaniem nieco spóźniona. Z drugiej strony chyba lepiej, żeby reagowali w w/w sposób proponując wystarczająco przemyślane rozwiązanie zarządzania treścią po krótszej lub dłuższej „chwili” niż mieliby w napadzie paniki rzucić się do lepienia dziur. Mimo całej obecnej nagonki uważam, że to dobry ruch.

  Autor komentarza, niedziela, 3 lut 2008 #

 2. tez wydaje mi się ze to dobra reakcja
  wreszcie użytkownik zdecyduje co pokazać
  bo wcześniejsza mozliwosc blokowania pojedynczych osób to malo przydatne bylo

  Autor komentarza, niedziela, 3 lut 2008 #

 3. Jeśli wierzyć właścicielom serwisu, to gdy serwis był skierowany do wąskiego grona odbiorców, nikt się tym raczej nie przejmował. Potem był już lawinowy przyrost użytkowników i problemy wydajnościowe. A teraz nareszcie mogli się zabrać za kwestie prywatności, lifting oprawy graficznej itp.

  Całkiem dobrze im to wyszło, zrobili to w sposób przejrzysty i prosty w obsłudze, więc większość osób powinna sobie z tym poradzić.

  Autor komentarza, niedziela, 3 lut 2008 #

 4. Dobrze, że poczekali z tym. Gdyby tak ludzie w panice zaczęli się rzucać do blokowania profili po największej fali krytycznych artykułów, to mogłaby być pewna zapaść :)

  Autor komentarza, niedziela, 3 lut 2008 #

 5. Widać wartościowy news rozchodzi się po blogach ;] A na tą funkcję czekałem z ‚uruchomieniem’ mojego profilu. W tej chwili nasza-klasa może przestać być źródłem danych osobowych milionów osób. Tylko pytanie – ilu ludzi z tej funckji skorzysta?

  Autor komentarza, poniedziałek, 4 lut 2008 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów