Zakaz używania komórek w szkołach?

 

„Dziennik” dotarł do szczegłów programu „Zero tolerancji”, który minister Roman Giertych chce wprowadzić w polskiej oświacie. Program dopuszcza m.in. prace społeczne za złe zachowanie i zakaz używania telefonów komórkowych w obrębie szkoły.

Źródło: Dziennik, Czwartek, 2 listopada 2006

Czy to ja źle rozumiem intencje Romana Edukatora, czy faktycznie jego podejście jest takie: Jeśli nie będzie można używać telefonów komórkowych w szkołach, to nie będzie problemów w polskich szkołach?

Czy fakt, że nikt nie nagra komórką debilnych zabaw w szkole i nie wrzuci tego w Net oznacza, że takiej sytuacji nie było?

Wpis opublikowany 2 listopada 2006
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Zakaz używania komórek w szkołach?"

 1. „Czy fakt, że nikt nie nagra komórką debilnych zabaw w szkole i nie wrzuci tego w Net oznacza, że takiej sytuacji nie było?”
  Genialne!

  Autor komentarza, czwartek, 2 lis 2006 #

 2. Następny będzie zakaz chodzenia do szkoły z długimi włosami i w glanach ;) Genialne pomysły naszego (sic!) premiera. Dobrze, że ten etap edukacji mam za sobą ;p

  Autor komentarza, czwartek, 2 lis 2006 #

 3. Ja tylko czekam, aż mundurki będą obowiązkiem w każdej szkole… to już będzie szczyt wszystkiego :) jakoś siebie nie widzę w białej koszuli i czarnych spodniach… w ogóle w białej koszuli siebie nie widzę ;)

  Autor komentarza, czwartek, 2 lis 2006 #

 4. Zakaz myślenia już wprowadzili… Zaczęto go używać w kręgach LPRu, Samoobrony i PiSu…

  Autor komentarza, czwartek, 2 lis 2006 #

 5. dla mnie to jest glupota zakaz tel na lekcji ok ale na przerwie ???? bezsensu u nas w szkole to zabieraja tel nawet jak sie korzystka legalnie na glupiej przerwie ograniczaja nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Autor komentarza, środa, 26 mar 2008 #

 6. Właściwie, niby to głupie. Ale w wielu szkołach w USA coś takiego jest wprowadzone i jakoś nikt nie krzyczy o bezsensowności tego pomysłu.

  Autor komentarza, poniedziałek, 29 gru 2008 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów